Азаров готував у Харкові з'їзд сепаратистів за участю губернаторів з Росії, - прокурор Олексій Донський


фото: соцмережі
Ті, хто зараз звинувачує майданівців у начебто спробі повалення влади і якомусь "перевороті", чомусь забувають про те, як Микола Азаров після повернення з Москви, де він особисто бачився з Путіним, планував з'їзд прихильників Януковича у Харкові

Про це 20 лютого 2020 року в ефірі телеканалу "1+1" заявив прокурор у справах Майдану Олексій Донський, передає Еспресо.TV.

"Азаров з Києва їде до Харкова, де планувалося провести з'їзд. Але події пішли за незапланованим сценарієм. З Харкова Азаров поїхав за 4 години до прибуття туди Януковича. На той момент вже був відсторонений від посади міністра внутрішніх справ Захарченко, відбулося переформатування у Верховній Раді. Сценарій, який полягав у створенні безвладдя в Києві і створенні на цьому тлі іншого центру влади і прийняття інших рішень в Харкові, провалився", - розповів прокурор.

За словами Донського, разом з тим, Януковича у Харкові тоді вже чекали губернатори з РФ.

"Безвладдя в Києві не вийшло. А на той харківський з'їзд прибули високопосадовці Російської Федерації, чотири губернатора", - додав він.

"І якщо вже шукати держпереворот, то, може, саме в харківських події, в їх логіці?",- наголосив представник Генеральної прокуратури.

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати