live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Залік для президента буде зданий тоді, коли він збереже державу - Арсеній Яценюк

"Для президента залік зданий тоді, коли він зміг захистити державу. Коли він не допустив падіння країни в цілому. Я хочу сподіватися, що залік для країни буде зданий, а це значить - і для нього", - наголосив прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у програмі "Велике інтерв’ю" на телеканалі "Україна 24" 27 березня

Відповідаючи на запитання про рік президентства Володимира Зеленського, Арсеній Яценюк наголосив: "Думаю, що можна буде оцінити президента Володимира Зеленського за результатами того, як йому вдасться подолати цю кризу, яка є. Для нього це, я думаю, один з найважливіших тестів його президентства. Це взагалі один з ключових викликів не просто його президентства, а його життя". 

"Зараз важливо, щоб він достойно зустрів цей виклик, його команда його достойно зустріла, дала достойну відповідь. І в залежності від того, як він прореагує на ситуацію, як він вийде з цієї ситуації, тоді вже можна буде оцінювати і сказати: так, залік зданий, чи ні, залік не зданий. Я хочу сподіватися, що залік для країни буде зданий, а це значить - і для нього", - сказав Арсеній Яценюк.

Лідер НФ підкреслив, що для президента залік зданий тоді, "коли він зміг захистити державу, коли він не допустив падіння країни в цілому": "У нього, звичайно, що будуть проблеми об'єктивно і з безробіттям, і з курсом гривні, і з економікою. Деталі будуть. Я зараз не про деталі. Я зараз про велику картину відповідальності глави держави за долю України і українців. Українська держава, яка стоїть на ногах, українська держава, яка збережена, - значить, залік зданий".

"Ми зобов'язані всі як нація вийти з цієї ситуації. Зберегти країну, зберегти Україну і українців. Це місія кожного", - сказав Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати