Телеканал “Еспресо” готовий надати ефірний час Іллі Киві для спростування ним недостовірної інформації щодо Катерини Гандзюк


фото: zagittya.com.ua
Інформаційний телеканал “Еспресо” готовий надати ефірний час народному депутату Іллі Киві для спростування недостовірної інформації та закликає депутата невідкладно виконати рішення суду” - йдеться в заяві прес-служби телеканалу

22 квітня на виконання рішення суду державний виконавець Дніпровського райвідділу ДВС у Києві ухвалив постанову про накладення арешту на кошти Іллі Киви для забезпечення сплати судового збору. Якщо Кива не виконає рішення суду і не спростує недостовірну інформацію про Катерину Гандзюк, то його можуть оштрафувати, а потім і відкрити кримінальне провадження.

Раніше 26 червня 2019 року Солом’янський районний суд Києва визнав недостовірною заяву члена "Опозиційної платформи – За життя" Іллі Киви про те, що вбита активістка Катерина Гандзюк розкрадала бюджет міста, і зобов’язав політика спростувати брехню. Недостовірна інформація була поширена 2 жовтня 2018 року під час ефіру на телеканалі “Еспресо”.

Телеканал “Еспресо” готовий надати народному депутату ефірний час і закликає його невідкладно виконати рішення суду і спростувати поширену Іллею Кивою недостовірну інформацію!

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати