live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Нацбанку розповіли, куди звертатися, якщо фінкомпанії порушують права споживачів

Українцям у разі порушення їхніх прав небанківськими фінустановами варто спочатку офіційно звернутися до фінкомпанії, а якщо це не дало результатів - до Нацбанку

Про це сказала начальниця Управління захисту прав споживачів НБУ Ольга Лобайчук в ефірі програми “Про гроші” з Олександром Морщавкою на телеканалі Еспресо.

“Ми рекомендуємо спочатку звертатися до самих фінансових установ. Тому що дуже часто питання вирішується при офіційному запиті до даної фінансової установи. Якщо відповідь не задовольнила, або фінансова установа не надала будь-якої відповіді - тоді, звичайно, звертатися до Національного банку”, - сказала Лобайчук.

Вона запевнила, що Управління захисту прав споживачів НБУ розгляне звернення і протягом 30 днів надасть розгорнуту детальну відповідь.

За її словами, для Національного банку зараз реалізація реформи на небанківському фінансовому секторі - це пріоритетний проект.

“Всі правила, вимоги і принципи, які ми імплементували до банків, будуть з урахуванням специфіки перекладені на не-банки. Це кристальні, прозорі, зрозумілі вимоги, які встановлюють європейські центральні банки і які гармонізуються з європейськими директивами”, - додала представниця Нацбанку.

  • Нацбанк 1 липня прийняв повноваження з регулювання ринків небанківських фінансових послуг. У НБУ планують відновити довіру споживачів до небанківських фінустанов.
  • Нацбанк у червні покарав ТОВ «Фінансова компанія «Магнат» за порушення операцій з валютою.


 

Все по темі

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати