Через викриття масштабного конвертцентру: СБУ проситиме Раду відновити на підприємствах податкові перевірки

Служба безпеки України звернеться з листом до Комітету Верховної Ради фінансів, податкової та митної політики з вимогою розглянути питання щодо відновлення податкових перевірок

Про це пише "Укрінформ".

"СБУ сьогодні буде звертатись з листом до Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради з метою розв'язання питання змін до законодавства та надання дозволу на проведення податкових перевірок", - цитує видання слова начальника управляння Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Іллі Вітюка під час брифінгу.

За словами Вітюка, у зв'язку з карантином такі перевірки були припинені. При цьому терміновість таких перевірок обумовлена тим, що СБУ припинила роботу масштабного конвертаційного центру, який за час своєї роботи організував обіг коштів на понад 15 млрд грн. Так, з його допомогою тисячі підприємств, зокрема державних та комунальних, ухилялися від сплати податків у особливо великих розмірах.

"Для того, щоб довести до логічного завершення та повернути кошти до бюджету, необхідно проведення податкових перевірок, які наразі заборонені", - пояснив він.

Вітюк зауважив, що завдяки взаємодії з Держаної податковою службою значна частина цих підприємств вже припинила свою діяльність.

 

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати