Вірменія та Азербайджан домовилися не завдавати ударів по цивільних об'єктах


фото: Reuters
Баку та Єреван досягли домовленості не завдавати ударів по мирному населенню та цивільних об'єктах

Відповідна домовленість була досягнена у ході переговорів у Женеві, повідомляє офіційний сайт ОБСЄ.

Зустріч відбувалася за участі глав МЗС Азербайджану і Вірменії з представниками Мінської групи ОБСЄ, до якої входять представники США, Франції та Росії.

"Співголови ще раз закликали сторони повністю виконати взяті на себе зобов'язання, включаючи негайне встановлення режиму припинення вогню в гуманітарних цілях, відповідно до спільної заяви Москви від 10 жовтня, яке сторони підтвердили 17 жовтня в Парижі і  Вашингтоні 25 жовтня", - йдеться в заяві ОБСЄ за підсумками переговорів.

Сторони домовилися, що не будуть навмисно завдавати ударів по цивільному населенню або невійськових об'єктах; братимуть активну участь у проведенні операцій з обміну тілами вбитих на полі бою; передадуть протягом тижня списки військовополонених для подальшого обміну; представлять в письмовому вигляді коментарі і питання, що стосуються можливих механізмів перевірки дотримання режиму припинення вогню.

  • Нагадаємо, 26 жовтня Вірменія і Азербайджан звинуватили один одного в порушенні нового перемир’я в районі Нагірного Карабаху.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати