Ми не налаштовані на так звану бюджетну новорічну ніч, - Разумков

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков наголошує, що парламент не налаштований на "бюджетну новорічну ніч"

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, повідомляє УНІАН.

Спікер нагадав, що минулого року бюджетний процес відбувся вчасно і пройшов швидко.

"Цього року нам завадив і COVID-19, і станом на сьогодні є проблема... Бюджет був поданий до Верховної Ради із запізненням майже на тиждень, зі зміною строків. Він надійшов до Верховної Ради минулої п'ятниці", - сказав Разумков.

За його словами, згідно із законодавством, парламент має 10 днів на вивчення цього документу.

"І якщо по тим чи іншим законопроектам Верховна Рада може дозволити собі рухатися швидше, то бюджет, на жаль, не такий закон", - зауважив голова ВР.

Говорячи про проект бюджету, який повернувся з уряду, Разумков, зокрема, зазначив: "Ви знаєте про ситуацію з освітою, з тим об'ємом недофінансування, про який говорять представники профільного комітету. І та позиція, яку ми чуємо по інших напрямках, і по гуманітарній сфері. І, не дивлячись на великий додатковий об'єм, який ми отримаємо в цьому бюджеті для медичної сфери, але в нас нові виклики, такі як COVID-19".

Спікер додав, що бачить налаштування депутатів конструктивно підходити до бюджетного процесу.

"Нам важливо прийти і якісно зробити свою роботу, проголосувавши цей законопроект, та не затягувати цей процес. Ми точно не налаштовані на так звану бюджетну новорічну ніч. Це в гірших традиціях Верховної Ради. Дуже не хотілося б їх повторювати", - підсумував голова ВР.

Читайте також: Рада розгляне проєкт держбюджету-2021 на наступному пленарному тижні або на позачерговому засіданні, - Разумков

  • Нагадаємо, 26 листопада уряд схвалив доопрацьований проєкт державного бюджету на 2021 рік.
  • 27 листопада доопрацьований проєкт державного бюджету на 2021 рік внесли у Верховну Раду.

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати