Ризик вторгнення РФ в Україну з території Криму є дуже високим, - Мирослав Гай

Сценарій військової агресії РФ з Криму залишався і є дуже високим. Адже масштаби нарощування військової техніки та регулярних військ РФ збільшуються з кожним днем

Таку думку висловив волонтер та офіцер запасу ЗСУ Мирослав Гай в ефірі проограми “Коментар з Христиною Шкудор” на телеканалі Еспресо.TV.

“Ризик військового вторгнення РФ на територію України з Криму є, був і залишається високим. Після анексії півострова нарощування військової техніки та регулярних військ РФ в Криму збільшується з кожним днем. Якщо пригадати, то першим досить небезпечним сигналом були військові навчання Кавказ 2020. Для Путіна не існує слова дипломатія. Це людина, яка завжди буде “брязкати” зброєю і залякувати війною.” - додав волонтер.

Мирослав Гай також прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського в інтерв'ю виданню “Фокус” про мобілізацію всього дорослого населення в разі великої війни з Росією.

“ Такі заяви від президента, а тим паче від головнокомандувача не повинні звучати. Ви розумієте, що коли ми готувались в добровольчих батальйонах до участі в бойових діях на сході України на це витрачалось близько трьох місяців часу. Вишкіл, користування зброєю та, навіть, орієнтування на місцевості для пересічного громадянина речі не зрозумілі. Я вже мовчу про жінок, яких теж будуть мобілізовувати, як заявив президент Зеленський.” - заявив пан Мирослав Гай.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати