"ЄС" лідирує у радах областей та облцентрів, на другому місці "Слуга народу", - рух "Чесно"

Лідером за відсотком здобутих мандатів у облрадах і міськрадах облцентрів за підсумками місцевих виборів 2020 року стала партія "Європейська солідарність" Петра Порошенка. Її кандидати набрали 15,1% і 17% місць у радах відповідно. Політсила президента України Володимира Зеленського "Слуга народу" посіла друге місце за представництвом у згаданих радах

Про це свідчать дані дослідження, проведеного рухом ЧЕСНО щодо успіхів шести парламентських партій на торішніх виборах.

На виборах-2020 найкращу спроможність до кандидування продемонстрували три парламентські партії - "Батьківщина", "Слуга народу" та "За майбутнє". Ці політсили висунули кандидатів до більш ніж половини всіх рад в Україні та до більш ніж половини рад на кожному з п'яти рівнів (облради, райради, райради в містах, ради громад з більш ніж та менш ніж 10 тис. виборців).

Водночас найгіршу спроможність до кандидування з-поміж парламентських партій продемонстрував "Голос", який на виборах-2020 претендував на мандати лише у 14,2% рад.

Окрім того, результати дослідження свідчать, що "Слуга народу", "Батьківщина" й "За майбутнє" краще представлені в облрадах, ніж у міськрадах облцентрів, тоді як ЄС, ОПЗЖ і "Голос" - навпаки.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати