live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд зобов'язав ГПУ відновити слідство проти Гонтаревої


фото: fttc.com.ua
5 серпня, 2017, 08:17
Печерський райсуд міста Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України відновити слідство проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

Про це йдеться в ухвалі суду.

У ній вказано, що Управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні від 03.03.2017 року за фактом втручання посадовими особами Нацбанку в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися неправосудного рішення, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 376 КК України.

Проте, слідство щодо Гонтаревої було закрито, оскільки "в своїй постанові слідчий зазначає, що будь-яких об'єктивних та фактичних даних, які б свідчили про наявність в діях голови чи інших службових осіб Національного банку України складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 376 України не встановлено, а здобуття таких слідчим шляхом у ході проведення досудового розслідування вичерпано".

"Постанову слідчого з особливо важливих справ закриття кримінального провадження скасувати, а матеріали кримінального провадження скерувати до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України для продовження досудового розслідування. Ухвала оскарженню не підлягає", — йдеться в ухвалі Печерського суду.

Зазначається, що рішення про закриття кримінального провадження слідчий ГПУ ухвалив необґрунтовано.

новини партнерів

16 серпня, 2017 середа

16 серпня, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати