//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ТОП-10 міфів про секс, спростованих вченими


фото: rebenok.by
Вчені вкотре стврерджують, що між розміром взуття і габаритами чоловічих статевих органів немає жодного зв'язку

Спростування десяти найбільш популярних міфів про секс оприлюднило видання The Daily Mail, повідомляє Еспресо.TV.

Розмір чоловічої ноги щось означає

У суспільстві існує думка, що розмір статевих органів чоловіка пов'язаний з габаритами його ніг, рук або навіть носа. Цікаво, що це має певне наукове підгрунтя, оскільки розмір пальців рук, ніг, пеніса та клітора залежить від одного й того самого гормону.


Фото: sunhome.ru

Втім, результати численних досліджень із залученням великої кількості людей показують відсутність зв'язку між розмірами статевих органів та будь-яких інших частин тіла.

 

Пік чоловічої статевої активності - у 18 років, жіночої - у 28

Виявляється, даний міф також має наукову основу. Так, пік рівня чоловічого гормону тестостерону в крові чоловіка спостерігається саме у 18 років, а у жінок рівень естрогену максимально підвищується у середині 20-х років життя. 

Оскільки низький рівень даних гормонів часто асоціюється з сексуальним потягом, формується враження, що їхній високий рівень формує пікову статеву активність.

Насправді ж статева активність більше залежить від соціальних факторів, ніж від гормонів. Так, наявність постійного партнера є одним із основних факторів, які покращують статистику інтимного життя у будь-якому віці.

 

Секс допомагає схуднути

Багато, хто вважає секс повноцінною заміною фізичним вправам. Насправді ж його можна вважати активністю легкої або помірної інтенсивності. 


Фото: rebenok.by

Враховуючи також, що середньостатичничну тривалість статевого акту в п'ять хвилин і те, що протягом нього можна витратити всього 25-125 калорій, секс не можна вважати заміною нормальним фізичним вправам. 

 

Чоловіки думають про секс кожні сім секунд

Якщо приймати таке твердження за правду, виходить, що кожен чоловік думає про секс понад шість тисяч разів на добу. Це стало би причиною не лише розумової дисфункції, а банальної неможливості концентруватися навіть на найпростішій діяльності.

Щоправда, чоловіки дійсно думають про секс частіше ніж жінки, що підтверджено серйозними дослідженнями. Так, більшість чоловіків думають про інтим щодня або кілька разів на день, і лише менше 20% жінок вчиняють так само.

 

Устриці є афродизіаками

Продуктом, що підсилює збудження на відчуття під час сексу, устриць вважали ще давні греки. Це не дивно, бо, згідно з легендою, богиня краси й кохання Афродіта народилась саме з мушлі устриці.


Фото: kak-sama.ru

Втім, жодне дослідження не показало здатність цих молюсків впливати на рівень збудження ані в чоловіків, ані у жінок.

 

Бурхливий секс небезпечний для серця

Деякі люди не лише думають про про подібну небезпеку, а й серйозно бояться померти прямо під час статевого акту.

Насправді ж шанс отримати серцевий напад прямо в ліжку є дуже низьким. У той самий час, люди, які мали в минулому або страждають від проблем із серцево-судинною системою, мають бути обережними, оскільки секс все ж є певним фізичним навантаженням.

 

Оральні контрацептиви сприяють збільшенню ваги

Майже всі ліки мають побічні ефекти, але те, що пігулки від запліднення збільшать вагу, є міфом.


Фото: otvety-znayki.ru

Однак це не завжди було так. Перші подібні ліки містили високу кількість гормонів, які дійсно могли сприяти набору маси. Сучасні ліки не мають такої проблеми, стверджують спеціалісти.

 

З віком тестикули опускаються нижче

Природньо, що з віком репродукривна система чоловіків проходить через ряд змін. Однак думка про те, що тестикули змінюють своє положення, є не зовсім правильною.

Насправді самі залози зменшуються у розмірі, і це створює враження, що вони опускаються нижче. Окрім того, з віком можуть послаблюватися м'язи, які контролюють рух мошонки.

 

Робота по дому покращує сексуальне життя чоловіка

Існує думка, що шлях до жіночого серця лежить через виконання домашньої роботи. Психологи пояснюють це тим, що виконання чоловіками роботи по дому створюють в жінок відчуття більшої справедливості у стосунках, що, звичайно, впливає і на статеве життя.

Втім, дослідження за участі тисячі пар показують, що психологи дуже сильно помиляються. Виявилось, що пари, де жінка виконує більше традиційної "жіночої" роботи по дому, займаються сексом частіше. І навпаки, виконання чоловіком більшої частини хатньої роботи (приготування їжі, миття посуду, прання) зменшувало кількість сексу.


Фото: ekrasota.com

У той самий час на статеве життя позитивно впливало виконання представниками сильної статі традиційних "чоловічих" завдань.

Нюанс полягає в тому, що останнє масштабне дослідження на дану тему боло здійснено 20 років тому. Йомувірно, з того часу багато чого змінилося.

Нагадаємо, раніше вчені визначили, що середньостатистична пара займається сексом два-три рази на тиждень.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

20 серпня, 2019 вівторок

20 серпня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати