live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Терористи розпочали спортивну показуху для ілюзії мирної "Новоросії"

Як ми прогнозували раніше, у терористичних "ДНР" та "ЛНР" запрацювала пропагандистська операція "О спорт, ты - мир"

Останні новини з терористичних "республік" дають зрозуміти, що пропаганда мирного Донбасу, інструментом якої стає спортивне життя, вже розпочалася. 

Терористи створили "Федерацію баскетболу ДНР", готуються до проведення чемпіонату "республіки", а також до об'єднання з федерацією "ЛНР" у велику "Федерацію баскетболу "Новоросії". В "ЛНР" грають у футзал. Також "ДНР" вже створює "Федерацію боксу"

В майбутньому терористи гратимуть у волейбол, займатимуться боротьбою, важкою атлетикою, бо саме ці види спорту зараз не вимагають великих фінансових вливань і зможуть функціонувати лише на ентузіазмі в зимовий період.

Навесні руки в них дійдуть і до футболу, якщо, звичайно, ситуація з війною не зміниться на користь української сторони

Піар у місцевіх ЗМІ вже розпочався. Головна ціль - показати росіянам, яких вже менше цікавить тема Донбасу, та місцевим жителям, що "терористична влада" несе мир. 

Фундамент для провокацій

Якби ціллю "терористів" було показати лише мирне життя - все було б не так небезпечно. Вони вже давно "відбудовують" будинки, "ремонтують" інфраструктуру,  створюють "казкові" умови для життя людей. Саме такі новини можна прочитати у російських та терористичних ЗМІ. Але ситуація зі спортом не така вже і проста та нецікава.

Справа в тому, що масові заходи під час бойових дій - це величезний ризик. Кубок Луганська з футзалу показав, що люди не дуже йдуть на стадіон, щоб подивитися матчі. Але ніщо не заважає терористам, наприклад, примусово привести дітей зі шкіл на баскетбольний матч. Це можна зробити не тільки для гарної картинки, але і для провокацій. Біля залу, де проходитиме матч, може впасти снаряд. У загибелі людей легко звинуватять українську армію. 

Російська пропаганда у терористичних "республіках" націлена на те, щоб породити ненависть до України. А ненависть можна використовувати для подальшої ескалації конфлікту.

Зрозуміло, що крім війни місцева "влада" нічого не вміє робити, тому ніякого мирного життя, на жаль, жителям окупованих територій не варто очікувати, поки вони живуть під контролем терористів.

Хто дасть гроші на спорт

Терористи досить легко зможуть "віджати" гроші у місцевого бізнесу. Хто не захоче скинутися на спорт - того "націоналізують". Враховуючи відсутність зарплат, безгрошів'я на Донбасі, місцеві спортсмени гратимуть навіть за копійки.

Що може зробити Україна

Максимально говорити правду про суть "терористичних змагань" на Донбасі. Треба донести до людей, використовючи навіть соцмережі, щоб трималися подалі "спортивного життя" під час війни.

 

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати