live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4
img
12 листопада, 2016 субота

7 книжних новинок від українських авторів

"Шенгенська історія" Куркова, "Пробудження сили" Саакашвілі та інші книжні новинки осені від українського видавництва

"Шенгенська історія" Куркова, "Пробудження сили" Саакашвілі та інші книжні новинки осені від українського видавництва

Еспресо.TV знайомить із сімома новими українськими книжками, що вийшли друком у видавництві "Фоліо".

null"Цензор снів". Юрій Винничук 

У новому романі "Цензор снів" український письменник та драматург Юрій Винничук вибудовує перед читачем захоплюючий сюжет.

Герої, поринаючи в лабіринти пам'яті, розкриваються у несподіваному фіналі.

Вони озираються на своє життя, яке припало на добу тоталітарних режимів, і звіряються у різних способах виживання - від цинічного до шляхетного.

Водночас така карколомна мандрівка в минуле приносить багато несподіванок.

Роман "Цензор снів" - твір багатошаровий, інтригуючий і актуальний, де тривожний настрій змішується з гротеском, шокуючі відкриття – з метафоричними алюзіями, натуралістичні описи – з гостросюжетними елементами.

 

null"Шенгенська історія". Андрій Курков

21 грудня 2007 року опівночі Литва приєдналася до Шенгенського простору.

У цю ніч три молоді пари, які подружилися на рок-фестивалі, зібралися на хуторі Пієнагаліс, щоб відсвяткувати "Шенгенську ніч" і поділитися одне з одним планами на майбутнє. 

Інгріда та Клаудіюс говорили про свій переїзд до Лондона, Андрюс та Барбора збиралися до Парижа, а Рената та Вітас — до Італії.

Вони не знали і навіть не могли припустити, чим їм доведеться там займатися. Вони довіряли Європі і були впевнені, що вона їх не підведе. Вони були молоді й самовпевнені.

 

 

null"Пробудження сили". Михаїл Саакашвілі 

Михаїл Саакашвілі - людина, яка двічі увійшла в одну воду. Ставши лідером думок у Грузії, він на хвилі Революції троянд очолив на 10 років цю країну і змінив її до невпізнання. Зараз він став лідером думок в Україні. 

У книжці він розповідає про історію своєї сім’ї, про обставини, що створили революційну обстановку у Грузії 2003 року, про прихід його команди до влади і системно викладає суть проведених у Грузії кардинальних реформ, зупиняючись не лише на успіхах, а й аналізуючи причини невдач. 

Тут ідеться про успішну реформу правоохоронних органів, перемогу над корупцією, перебудову всієї системи освіти і охорони здоров’я, ліквідацію цілого явища - грузинських злодіїв у законі. Не оминає і невдачі, зокрема, незавершену реформу судової системи.

У кожному розділі наводяться паралелі із сьогоднішньою ситуацією в Україні, яку автор глибоко вивчив зсередини.


 null"Купіть книгу - вона смішна". Олег Сенцов

Український режисер, бранець Кремля Олег Сенцов, перебуваючи у незаконному ув'язненні в Сибіру, не лише не здається, а й не припиняє творити. Олег Сенцов у російській тюрмі написав 4 кіносценарії, одну п'єсу та дві книги. Одна з них в перекладі українською вийшла у видавництві "Фоліо".

Що зробили б ви, якби з'явився хтось і запропонував загадати одне-єдине бажання, яке здійсниться? Герої роману Сенцова розмірковують недовго, бо вважають цю пропозицію просто жартом. Ось і замовляє один вагон діамантів, другий - ціле поле конопель. А з третім складніше, бо він чомусь дуже серйозно поставився до такої неймовірної пропозиції.

Як же розпоряджаються юнаки дарами, що звалилися на них? Автор показує, що є дещо більш коштовне за діаманти. У романі Сенцова - жодного повчання, жодного моралізаторства, жодних висновків. 

"Купіть книгу - вона смішна" - це той випадок, коли назва твору цілком відображає його зміст: це дуже веселий, дуже смішний, дуже легкий для читання роман.

null"Економіка ХХІ". Олексій Геращенко

Олексій Геращенко – економіст, громадський активіст, популяризатор економічних знань і базової економічної грамотності, учасник робочих груп у сфері реформування економіки України. 

Цю книгу він написав для людей, які живуть в економічному світі. Взагалі-то, всі ми в ньому живемо.

Купуємо, продаємо, отримуємо доходи, платимо податки, на наші емоції впливають курс валют і ставка по кредитах, які, в свою чергу, залежать від наших емоцій.

Ми залишаємо собі заощадження на майбутнє, порівнюємо свій рівень доходу з іншими тощо. Це і є економічний світ.

Цю книгу написано так, щоб її зміг прочитати абихто. Прочитати, зрозуміти і щось змінити у своєму житті.

 

null"Коханка з Площі Ринок". Андрій Кокотюха

Осінь 1914 року. Почалася Перша світова, Львів окупований російськими військами. Звичний ритм життя міняється назавжди. У місті - голод, холод, арешти. Люди шоковані, виживають.

Клима Кошового заарештовано, він чекає вироку в тюремній камері. Все міняє вбивство Божени Микульської, коханки офіцера російського генерального штабу. Коханець - останній, хто навідав її квартиру на площі Ринок. Але він був не єдиним коханцем.

Справа делікатна, розголос не потрібен. Тому Кошовому пропонують залагодити її в обмін на свободу.

Рухаючись у пошуку вбивці крок за кроком, Клим та його друг Йозеф Шацький серйозно ризикують життям, відкривають для себе світ шпигунів та зрадників, дізнаються кілька військових таємниць, а головне - останній секрет загадкової красуні Магди Богданович.

 

null "Житіє гарємноє". Юрій Винничук 

Свого часу цей твір наробив багато галасу і навіть спричинив скандал. Надруковані у львівській газеті "Post-Поступ" під назвою "Житіє гаремноє" "щоденники Роксолани" збурили "свідому" українську інтелігенцію.

І мало хто зрозумів, що це літературна містифікація, настільки достовірним виглядав текст. Отже, представляти цю легендарну і скандальну книжку нема сенсу – вона вже давно відома читачам. А тепер виходить у подарунковому виданні. Є тільки одна засторога: дітям до 12-ти не читати.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати