live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чому через Росію може загинути цілий світ


фото: AzcoNews
Якщо вчасно не допомогти Росії зі зміною режиму, вона може стати причиною загибелі нашого світу

Директор ФБР Джеймс Комі назвав Росію "найбільшою загрозою з усіх на Землі, виходячи з її намірів і можливостей".

Це - насправді  історична заява, яку можна порівняти зі знаменитою Фултонською промовою Уїнстона Черчилля - промовою, з якої почалася "холодна війна" Заходу із комуністичним звіром. Висловлення Комі означає, що цивілізований світ починає прозрівати.

Було б великою помилкою всерйоз вважати найголовнішою небезпекою "Ісламську державу". Такі послання з Середньовіччя з'являються в історії людства постійно - але їхню поразку закладено в консерватизмі і технологічній відсталості. "Ісламська держава" може принести чимало бід насамперед самим мусульманам - але її загибель неминуча.

Смішно вважати найбільшою небезпекою режим Північної Кореї. Так, цією країною керують небезпечні безумці - але тільки тому, що Пхеньян все ці роки підтримували з Пекіна. Якби не прагнення Китаю лоскотати нерви США і Японії за допомогою КНДР, ніякої північнокорейської загрози просто не було б.


А ось Росія - це дійсно моторошно. Імперські амбіції, презирство до цінностей цивілізованого світу, низька ціна людського життя, відносно сучасні технології, величезний ядерний потенціал, некомпетентність і консерватизм влади, невігластво і відсталість більшості росіян.


Така країна дійсно може стати причиною загибелі нашого світу - якщо вчасно не допомогти їй зі зміною режиму і переформатуванням. І це те, чим повинні займатися ми всі. Гріш ціна будь-яким реформам - від американських до українських - якщо в ході їхнього здійснення ми всі загинемо через дії Кремля.

Вже після 11 вересня доводилося писати, що не буває глобального тероризму одинаків і навіть екстремістських організацій. Для успіху терору потрібні державні структури. Для успіху нестабільності - теж.

Якби російські державні структури не генерували б нестабільність, не було б ані "Ісламської держави", ані міграційного кризи в Європі, ані війни в Україні - нічого, що прийнято зараз вважати викликами.

Можна вигадувати об'єктивні обставини і історичні закономірності, а можна просто сказати правду - є режим, який все це влаштовує і збирається влаштовувати далі. Він і є найбільшою небезпекою.

Директор ФБР Джеймс Комі виявився одним з перших, хто зрозумів це. Кількість таких людей на Заході - перш за все серед тих, хто приймає рішення - буде тепер збільшуватися в геометричній прогресії.

новини партнерів

‡агрузка...

18 вересня, 2019 середа

18 вересня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати