live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

4 нові романи українських письменників, які триматимуть у напрузі до останньої сторінки

Чотири нових українських романи про історію, боротьбу та містику

Видавництво "Фабула" склало свій рейтинг новинок на Форумі видавців у Львові, які варто купити. 

"Малхут"

Дебютна книга Остапа Українця здивувала: велика рідкість, коли молодий прозаїк починає з історичної теми. Однак "Малхут" — не історичний роман у буквальному значенні слова, а віртуозна історична спекуляція. У книзі переплітаються загадкові події 18 і 19 століть.

Станіслав (Івано-Франківськ - ред) другої половини позаминулого століття перетворюється на резиденцію таємного лицарського ордену, чия мета — відновити об’єднання вільних держав — Річ Посполиту. Старі листи, які потрапили до рук молодому юристові Ігнатію Камінському, натякають на таємницю напівміфічних засновників міста, що нині зветься Франковим ім’ям.

"Маджонг"

Роман відомого українського прозаїка Олексія Нікітіна - це детективно-містична історія. У центрі — доля нібито проданих частинами на одному з європейських аукціонів чернеток третього тому гоголівських "Мертвих душ".

Активними учасниками подій стають нові багатії з пострадянського простору, котрі мають уявлення про справжню цінність рукопису. Сон і дійсність, стародавня східна гра і повсякденність дивним чином переплетені в прозі Олексія Нікітіна. Автор — вправний стиліст із гнучкою та вільною уявою. Його проза перегукується з творчістю Хуліо Кортасара і Артуро Переса-Реверте.

"Ситуація "нуль"

Володимир Єшкілєв - блискучий прозаїк, філософ, публіцист, тонкий знавець метафізичного споду української душі. Його нова книга - непроста, хоч на перший погляд так не здається. У ній є все, що властиве бездоганно збудованому детективу: динамічна оповідь, багатоступенева інтрига слідства, пошуки засланого "крота" і загадкових хранителів масонського храму.

Та це лише завіса, за якою ховається значно страшніша й химерніша картина протистояння в Україні таємних псевдорелігійних структур. Їх діяльність пов’язана з великою політикою і не меншими грошима. Сюжетна лінія із численними загадками принесе виняткове задоволення любителям інтелектуальних ігор у дусі Умберто Еко та Хорхе Луїса Борхеса.

"Greencard"

Дебютний роман Володимира Кошелюка - це справжня "чоловіча" книга. Роман про боротьбу, про те, як молодий українець, волею випадку опинився у США. Він стає загартованим морським піхотинцем і бере участь не лише в операціях армії США, а й у "гібридній війні" з Росією на Сході України.

Проза Володимира Кошелюка вражає глибоким знанням матеріалу, точністю деталей, гостротою письменницького зору та атмосферою достовірності подій. Виникає відчуття, що автору сам пройшов крізь непрості випробування, які подолав його герой.

новини партнерів

1 квітня, 2020 середа

1 квітня, 2020 середа

31 березня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати