live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Поки йде ця виборча кампанія, вандали безкарно нищать. Країну, місто, честь. Те, що ображає і про що мало сказано

Алла Лазарєва, відомий журналіст звернула увагу на схожість загибелі Рокеллі і українського оператора Тараса Процюка

З Тарасом ми разом працювали, були приятелями. Його вбив влучним пострілом американський танкіст у Багдаді, коли той знімав репортаж з готелю. За смерть Тараса навіть не вибачилися, хоча ім‘я того, хто стріляв відоме. Мовляв, на війні інші правила. І, на жаль це правда.

Марків не стріляв у Рокелі. Але його засудили. Причина - слабість держави і імітація правди. От був я вчора на одному ток-шоу. Хороші люди, політики сварили Порошенка. Це модно, легко , перспективно, ніби-то. І так на всіх каналах, я розумію. Я теж колись сварив Порошенка. Коли більшість його критиків мовчала. А дехто бігав і просив допомогти створити партії. Але я розумію головне. Утвердження України у світі, політика українізації, побудови незалежної церкви мали при Порошенкові небачений прогрес.

Втім, я про інше. Усі , хто зараз , перед виборами воюють з Європейською Солідарністю, не з Порошенком воюють. Вони боряться, щоб у Раду не пройшли Яна Зінкевич , Мустафа Джемілєв, Ахтем Чійгоз, Михайло Забродський, Сергій Висоцький , Андрій Левус, Володимир Соляр ( Стріла). І це героя війни, молоду дівчину Яну Зінкевич заглушав розмальований автомобіль з символікою іншої молодої партії на концерті, присвяченому Мові. А саме ці люди здатні захистити честь живих українців і пам‘ять про мертвих. Вони за сильну Україну. 

У кожній партії є різні люди. Життя продовжиться на Землі і після виборів. В України є справжні вороги. І це не ті, яких , як Порошенка, Джемілєва чи Чийгоза найбільше ненавидить Росія. Це ті, кого вона підтримує грошима олігархів. Якщо патріотичні люди у різних партіях навчаться мислити стратегічно, ніхто не судитиме українців, які захищали свободу свого народу.  

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати