live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Місце для відновлення енергетичного балансу та оздоровлення

Відомий курорт на Закарпатті - село Шаян. Знаходиться за 18 кілометрів від міста Хуст і за два кілометри від кордону Румунією. Саме тут посеред зелених гір та лісів Закарпаття, де стрімкі гірські річки беруть свій початок, у надзвичайно мальовничому місці знаходиться санаторій "Карпатія"

Здравниця спеціалізується на захворюваннях ШКТ, органів дихання, сечовивідної системи, опорно-рухового апарату, лікування алергічних реакцій, порушення обміну речовин, серцево-судинних патологій та займається загальним оздоровленням. Також сюди можна приїхати за для того, щоб просто розслабитися і відпочити від міської метушні, в санаторії багатий вибір SPA послуг та косметологічних процедур.

До "Карпатії" слід приїздити вже з медичною картою. Але якщо ви не встигли зробити обстеження - тут можна здати аналізи та пройти ультразвукову діагностику. А ще є можливість дослідити функціональний стан легенів, поставити або виключити діагноз бронхіальна астма за допомогою - спірографії.

null

Оздоровлення тут починається із вживання мінеральних вод. У "Карпатії" дві мінеральні води місцевого Шаянського родовища.

Ганна Сидоряк, головна лікарка Санаторію "Карпатія":

"Шаянська №4 – це гідрокарбонатно натрієва, вони обидві у нас маломінералізовані. Але Шаянська 242 холодна вона вуглекисла, гідрокарбонатно-натрієва, хлоридна плюс кремнієва. Тобто вмісту кремнію і хлоридів немає у Шаянській №4. І звичайно, якщо ми підбираємо питний режим при якому захворюванні приймати Шаянську №4 чи №242 з’ясовуємо однозначно за кислотність, підвищена при гіпоцидних гастритах, іде одна водичка при гіпер інша. Рекомендації дає лікуючий лікар. Шаянська №242 холодна вуглекисла маломінералізована, кремнієва, гідрокабонатхлорид-натрієва вода дуже подібна за своїм складом до мінеральної води Боржомі - Грузія, Віші Селестон – це Франці"/

Особливий питний режим призначає лікар. Все це записується на спеціальний браслет. Коли відпочивальник приходить у бювет, він обирає призначену воду, підносить браслет до валідатора і з крана потече вода.

У санаторії великий вибір фізіопроцедур.

Наприклад, є процедура про яку ви можливо і не чули це – HiTop-терапія. Її перевага - прямий вплив на клітини. Після таких процедур збільшується енергетичний потенціал клітини, покращується метаболізм клітин і знімається больовий синдром. Найперше рекомендовано пройти курс таких процедур людям похилого віку, тим хто багато працює, при захворюваннях опорно-рухового апарату, при цукровому діабеті, мігренях… спектр дії та користі вражає.

Гордістю санаторію "Карпатія" є соляна кімната, максимально наближена до мікроклімату підземних соляних шахт та карстових печер. Саме заради неї люди приїздять до здравниці щороку.

null

Ганна Сидоряк, головна лікарка Санаторію "Карпатія":

"Унікальність соляної кімнати полягає в тому що, тут повністю відтворений штучний мікроклімат солених шахт Солотвинського солерудника. Вдихання таких мало дисперсних аерозолів хлориду натрію діє на функцію бронхо-легеневого апарату і через нейрон-гоморальні механізми на імунітет. Тут є повна відсутність у повітрі алергенів. 30-40 хвилинне перебування, щоденне в соляній кімнаті достатньо для того щоб зняти стрес, втому, очистити легені, зміцнити своє здоров’я, покращити працездатність і витривалість організму".

На процедури в Карпатії можна ходити з ранку до вечора. І якщо немає куди подіти дитину, то тут є дитяча кімната. З дітлахами увесь день займається вихователька.

null

У "Карпатії" можна обрати житло на будь-який смак. В основному корпусі знаходяться маленькі комфортні номери з усім необхідним. А ще на території є одноповерхові та двоповерхові котеджі, там буде зручно розміститися родині з дітьми.

Крім того, Ви можете не просто приїздити в санаторій, як гості, а можете придбати житло і отримувати прибуток. Всі номери у "Карпатії" продаються. А сам курорт розвивається і вже за рік на території з’явиться ще один великий корпус в якому буде ще більше SPA та фізіопроцедур.

Це тільки маленька частина того, що можна розповісти про цей санаторій.  «Карпатія» прекрасний в будь-яку пору року, неймовірна енергетика цього місця заворожує. Приємний та кваліфікований персонал подбає про кожного гостя, а в ресторані ви скуштуєте найсмачніші страви закарпатської кухні. 

Більше про Санаторій "Карпатія" можна дізнатися тут: 

 

новини партнерів

20 жовтня, 2020 вівторок

20 жовтня, 2020 вівторок

19 жовтня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати