Ультиматум - ще один симптом для уточнення діагнозу

Свирид Опанасович
4 жовтня, 2016 вiвторок
11:32

Єдиним осязаємим наслідком того учорашнього ультіматума будуть, разве шо, резі в животах політичних аналітіков

Доброго ранку, друзі! Надворі осінній вівторок, погода пасмурна, значить діток у школу будити треба лише поцілунками. Дітям, скажем прямо, наші ранкові поцілунки може й не дуже потрібні, зато дорослі, цілуючи своїх заспаних дітей заряджаються гарним настроєм і добродушієм на весь робочий день.

Таким образом, підзарядившись від діток бадьорістю та відчувши прилив життєвих сил вмощуємося на робочих місцях з готовністю гори звернути. Но сначала заварюємо собі каву або чай, і гортаємо стрічку новин – раптом там шось інтересне.

З інтересного ми бачимо Хуйла, який у засмальцованій робі бовваніє в степу із відром у руці. Це пока шо не уранові рудники, це пока шо Вова годує лошадєй Пржевальського. Якого хера Хуйло чкурнув в оренбужскіє стєпі, про то знає разве шо Вайда та психоаналітіки в Пентагоні і ЦРУ. Но вони хранять молчаніє, а дід так собі думає, шо не от харошей жізні взяв Вован у руки відро. Йому січас трудно. Дуже.

Судітє самі – надворі осінь 2016-го, Хуйлу на днях ісполниться 64 года, шо вже на два года більше среднєй продолжітєльності жізні в РФ. Впереді уже ясно маячить могилка, а шо за спиною? Та ніхера.

Сім’ї нема, діти на папу чхать хотіли, а онуків Хуйло і сам не любить. Даже женщини порядної рядом нема, разве шо Діма Медвед. Тай Діма вічно в айфон погружена, слова ласкового від неї не дождешся. І некраса вона якась в послєднє врем’я. Остаються животні. Например, лошаді.

Полетів Хуйло на Оренбужщину явно псіханувши після ляпаса, якого неожиданно вигріб від Барака Хусейновича. Американські партньори оказалися рідкісними сволочами, миролюбивих усілій Хуйла в Сирії не оцінили.

А напротів – зачморили перед всім чесним народом і назначили цапом-відбувайлом. Ще й видвинули ультіматум – лібо Хуйло стає на коліна і цілує пильні берци американським солдатам у Сирії, лібо російські самальоти там падатимуть гроздьями безо всякого вменяємого смисла.

А ведь ще два года тому всьо казалось яснєє ясного – Крим взят на абордаж і отбуксірован в “родную гавань”, а на Домбасе проведєна операція прикритія і подготовлєна почва для прорведення операції “Размен-1”.

Договорьонность про яку мала бути достігнута з тим же Обамою, бо куди він нафіг дінеться, чмо чорножопе – планірував собі Хуйло, довольно потірая ручонкі і радуючись волнам паніки та істєріки, які прокочувалися Україною.

Однако, небайдужі громадяни бистро оговталися, паніку жестоко подавили, лучші з лучших пішли воювати, а остальні привели в чуство хунту, вгатили животворящого пендєля Меркель і подозрітєльно уставилися на Обаму.

Нобелєвський лауреат хоть летальної зброї українцям і не дав, но зато дав понять, шо з Хуйлом залаштункових переговорів не буде, Хуйлу прийдеться очистить Домбас і вернуть Крим. Крапка.

В ответ Хуйло приказав щекотать Іскандери, но їх натужний регіт нє проізвйол на Обаму должного впечатлєнія. Наоборот – на бруствер виліз старий рубака Маккейн, послє чого темп принятія антиросійських санкцій лише прискорився. “Ах так!” – сказав азартно Хуйло і начав накручувать воєнний звіздєц на Домбасі, но тут случилося непредвідєнне.

Доблесні вояки 53-ї зенітно-ракетної бригади з-під Курська, виполняя приказ командованія, привезли установку “Бук” №332 (шо означає 2-гу машину 3-ї батареї 3-го дивізіона) і прицельной атакой поховали любі сподівання Хуйла договоритися з Западом. Які й так були беспочвенні, но збиття малазійського боїнга мобілізувало Запад, в якого отпали любі сомнєнія – з Хуйлом нада разговарювать лише мовою ультиматумів.

Потом случився Мінськ-1, далі Мінськ-2, віздє Хуйло побеждав, но з каждою победою оказувався в западні хуже предидущої. Наївні попитки Хуйлуші переіграти хунту по часті політичного шулєрства незмінно провалювалися, аж нарешті в Кремлі допетрали, шо в Україні їм ловить нічого – київські напйорсточники їх всігда обіграють.

Тому сумрачний взгляд Хуйла отвльокся від опротівевшої йому України і уставився на Ближній Восток. Де под санкціями отдихала така собі среднєвекова страна Іран.

В тупенькій голові Хуйла созрел план “Размен-2”, виполнять який було поручено Печальній лошаді Лаврову. Блєстящі дипломатичні дарованія якої призвели до видающогося результату: Іран з санкціонної тюрми випустили, а замість Ірана туди посадили Росію. Хуйло за провалену в рекордні сроки задачу наградив Лаврушу ордєном і приказав здати папку з планом “Размен-2” в архів.

Та став думати, шо дєлать... І тут згадав про Сирію. Де вже давно тліло долгоіграюще вогнище, на якому Хуйло когда-то погрів ручонки. Із шкафа бистренько достали папку з ботіночними тєсьомками, на якій Хуйло начертав “строго сєкретно” і “Размен-3”.

Шо було далі всім відомо, закінчилося все тим, шо позавчора глядацький зал здригнувся від звонкой затрещини, яку відвісив Обама пацієнту за отказ виполнять предпісаніє врачей. В партері запанувала заінтригована мовчанка, веселиться лише буйний український бельєтаж. Обама вклонився українським глядачам, послє чого привселюдно достав із штанів і двинув Вові межи очі ізвесний ультіматум.

Так із Хуйлом раньше ніхто не разговарював, Хуйло попервах даже растєрявся. Ведь Патрушев написав йому в сєкретному рапорті, шо “вашінгтонская адміністрація заінтєресована в скорейшем урегулірованіі всєх откритих крізісних вопросов до окончанія срока презідєнства Обами і находясь во временном цейтнотє будєт винуждена ітті на уступкі Москве”. А тут такоє... замість влажних уступок толстий ультіматум...

Обескуражене Хуйло довго дивилося в ліцо Патрушева, питаясь найти в його взглядє признаки ума, но не найдя такових лише пришиблено спитав: “Какіє будут предложенія?”. Патрушев, которий за долгіє годи служби геть з катушок з’їхав і потєряв связь із внєшнім міром, предложив видвинуть Обамі встречний ультіматум.

Послє чого і народилася ідєя з плутонієм, яка Хуйлу неожиданно понравилася. “Знай нашіх” – натужно улибнулося ботоксне чмо і дало “добро”. І от гріха подальше рвонуло в Оренбургскіє стєпі. Появлєніє Хуйла коло кордонів Казахстана, правда, не на шутку напрягло Назарбаєва, який зараз судорожно міркує чи не пора начинать в Актюбинській області воєнні ученія. На всякий случай.

Єдиним осязаємим наслідком того учорашнього ультіматума Хуйла будуть разве шо резі в животах політичних аналітіков, которі від реготу ще довго не зможуть написати в свої колонки шото жутко серйозне і умне. І пока аналітіки ржуть, а Хуйло на практиці ізучає способи оплодотворенія непарнокопитних, дідусь відзначить, шо папку “Размен-3” уже можна здавать в архів, нехай припадає пилюкою.

Совершенно ясно, шо з Обамою Хуйлу договориться вже не вдасться, Обама цейтнотами і дедлайнами явно не париться, він на душевні тєрзанія Хуйла чхать хотів. І єслі йому прийдеться закінчити пртезидентський срок без скальпів Асада і Хуйла, то і хер з ними – нікуди вони не дінуться. А в Хіларі є усі лічні дані і особисті мотиви, шоб зажавши Хуйлушу в капкані нє спеша содрати з нього не лише скальп, но і всю шкуру, ще й вирвати зуби.

Хуйло цю опасну перспективу нутром чує, тому так старається, шоб помішати Хіларі і помогти Трампу. Однако Трамп оказався мущщиною ізлішнє винахідливим, бо умудрився в тєченії 18 років не платити подоходний налог.

Шо в условіях США навряд чи додає політику симпатій – можемо собі представити якими словами реагували стомлені важкою працею і налоговим пресом американські реднеки на повідомлення про винахідливого та ізворотлівого Трампа. Которий нє сєєт, нє пашет, мільярди загребаєт, а налогів не платить.

Те шо ізвестіє, про уклонєніє Трампа від налогов появилося саме зараз наталкує многих на подозреніє, шо все це не случайно – на предстоящих, других дебатах Хіларі не откаже собі в удовольствії почморити Трампа перед американськими платникими податків. Ходять слухи, шо в ответ Трамп залізе до Хіларі в ліжко і витягне звідти брудну білизну Біла Клінтона. Який, як усім відомомо, далєко нє безгрешен.

Однако, лучше б Трампу цю тему не чіпати – роз’яривши Хіларі він сильно рискує, шо перед третіми дебатами общественность узнає про пакостніка та ізвращенца Трампа такоє... В общем, діло явно йде до того, про шо сільська аналітіка говорила ще два года назад – бити і добивати Хуйла будуть женщини. А тєрпеть пораженіє від дівчат плюгавому мачо Хуйлу буде особенно обідно й досадно. Чого йому й пожелаєм.

На цьому тлі в Росії розгортається сюрреалістичний шпійонський скандал, в якому спецслужби РФ виглядають повними ідіотами. І не тому, шо поймали журналіста, якого тепер видають за Джеймса Бонда. А тому, шо в упор не бачать явних агентів СБУ, которі сидять і гадять Росії буквально рядом з Кремльом.

А многі засіли даже в Кремлі, де українським агентами просто кишить. Про агента Глазьєва дід учора ранком писав, тому вдень, коли київський суд подав Глазьєва в розшук дід не здивувався – нада ж якось спасати ценного агента і создавать йому образ врага України, а значить алібі в глазах Хуйла.

Но паралельно розгортається атака ще на одного доблесного українського агента вліянія – на хлопця із Сміли, Черкаської області Володю Медінського. Которий будучи внєдрьонним в правітєльство РФ на должность міністра-говняшки по вопросам культури, нагадив там так, шо вполнє заслуговує на орден від хунти “За зроблену ворогам каку” ІІІ степені.

В часності, російську історичну науку Володя Медінський дискредитував і опозорив так, як не вдавалося даже Грушевському. Бо Грушевський полемізував із російськими імперськими опонентами як науковець, із фактами в руках.

А Медінський коварно взяв імерську історіографію під лічний захист і защищає її настільки похабно, шо любо-дорого глянуть. “Доведення до повного маразму” – ось гасло, під яким пише “історик” Медінський і дідусь йому за це дуже вдячний. Після його “трудів” нема жодної потреби розвінчувати імперські міфи, Вова – маладєц.

Ось чому дід з тривогою наблюдає за борьбою російської ліберальної общественності з “істориком” Медінським, которі требують позбавити нашого агента звання доктора наук і виставляють якимось дебілом. Може й дебіл, але корисний нам дебіл. Тому – рукі проч від Медінського! Валодя, піші єщо.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за українських полонених, допомагаєм нашій Армії та ведемо здоровий спосіб життя.

І слєдім, шоб віздє парядок був! А не те, шо січас

Джерело

Читайте також:
Київ осінь погода
19 вересня, 2021 неділя
Синоптик Наталка Діденко попередила, що до України йде перший справжній холод
19 вересня, 2021 неділя
Новий Берія після Зінічева прибере Золотова й Дюміна, а потім і Путіна, - Піонтковський
Вибори у Росії
19 вересня, 2021 неділя
У Росії оприлюднили результати екзитполів на "виборах" до Держдуми
Київ
+12
 • Київ
 • Львів
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Донецьк
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кропивницкий
 • Луганськ
 • Луцьк
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Суми
 • Сімферополь
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Хмельницький
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернигів
 • USD 26.6
  Купівля 26.6
  Продаж 26.82
 • EUR
  Купівля 31.1
  Продаж 31.45
 • Актуальне
 • Важливе
2021, понедiлок
20 вересня
23:14
Польща назвала незаконними російські "вибори" у Криму та засудила видачу паспортів РФ і "голосування" в ОРДЛО
22:55
У Києві машина збила на смерть пішохода, який перебігав 8-смугову трасу
22:32
Звернутися до сімейного лікаря: у Чернівцях пацієнтам дозволили брати додому кисневі концентратори з медзакладів
22:31
"Справа "Хізб ут-Тахрір": генконсул України відвідав у Ростові-на-Дону політв'язнів із Криму
22:12
Британія і Україна
Велика Британія засудила "вибори" до Держдуми РФ в окупованому Криму
21:55
суд
У Білорусі українця засудили до 3 років за участь у протестних акціях, МЗС назвало вирок антиукраїнською дією
21:52
"Маєш інформацію - телефонуй": СБУ почала кампанію з протидії сепаратизму, ворожій пропаганді та вербуванню українців
21:31
Україна та Нідерланди уклали угоду щодо безпеки та захисту українських офіцерів зв’язку під час служби в Європолі
21:06
Зеленський підписав закон про меценатську діяльність у спорті
Зеленський увів у дію рішення РНБО про збільшення оборонного бюджету
20:57
НАБУ
НАБУ вручило першу підозру по відновленій статті за е-декларування: фігурант - брат голови ОАСК Зонтов
20:33
Держдеп США
США не визнали "вибори" до Держдуми РФ в окупованому Криму
20:14
Микола Княжицький
"Перелякана брехуха Мар'яна": Княжицький розповів, як Безугла на засіданні ТСК по "вагнерівцях" перервала виступ екскерівника розвідки Бурби
20:06
королева Єлизавета
У британської королеви Єлизавети ІІ народилась правнучка
19:46
Воїни-зенітники провели навчання в районі ООС
ЗСУ закликають не знімати техніку під час навчань "Об'єднані зусилля", які почнуться 22 вересня
19:33
Менні Пак'яо
Легенда боксу Пак'яо оголосив про завершення кар'єри
19:33
В Івано-Франківську чоловік вчинив стрілянину на вулиці, є поранений
19:31
На Донеччині зареєстрували землетрус
19:08
Сергій Козир
"Слуга народу" висунула кандидата на довибори у Раду на Херсонщині
18:51
"Вибори" до Держдуми в окупованому Криму: СБУ відкрила справу про держзраду
18:43
Олександр Усик
Ентоні, привіт, я вже тут, - Усик прибув у Лондон на бій з Джошуа
18:29
Олександр Караваєв
Певні люди змусили Петракова викликати до збірної України гравця "Динамо", - журналіст Циганик дав несподіваний інсайд
18:28
стрілянина
У Казахстані чоловік стріляв у судових приставів, які прийшли його виселяти, загинуло п'ятеро людей
18:18
На "виборах" до Держдуми РФ від імені жителів ОРЛО за "Єдину Росію" масово "голосував" представник окупантів, - Казанський
17:58
деокупаціїя Крим
ЄС ніколи не визнаватиме російські вибори на території окупованого Криму, - речник євроспільноти
17:47
Олександр Зінченко
"Манчестер Сіті" оголосив про травму Зінченка
17:41
Уряд Великої Британії
Уряд Великої Британії проведе зустріч з представниками галузі через ціни на газ
17:27
Віталій Миколенко
У 19 чи 20 років купив батькам квартиру, - захисник "Динамо" розповів про свій благородний вчинок
17:18
Рамзан Кадиров
Кадирова переобрали главою Чечні з результатом 99,7%
17:10
Дмитро Разумков
Останній герой. Чим закінчиться війна Разумкова з Банковою?
17:03
Франк-Вальтер Штайнмаєр
Президент Німеччини Штайнмаєр 6 жовтня відвідає Україну
16:56
Укртранснафта
Укртранснафта отримала всі документи для відновлення роботи "трубопроводу Медведчука"
16:48
СБУ
На Херсонщині затримали та заарештували ексвійськового ЗСУ, який допомагав Росії окупувати Крим
16:42
ПЛР-тест
Українські лабораторії зможуть самостійно визначати штами коронавірусу: МОЗ отримало необхідне обладнання
16:37
feshn_weeek
Lviv Fashion Week 2021. Найяскравіші покази українських дизайнерів 
16:37
Порошенко
Порошенко вимагає розслідувати, чому влада дозволила незаконні вибори до Держдуми на території України
16:19
Українці
Мінцифри планує презентувати механізм перепису населення до кінця року
16:17
У Дніпрі підірвали автомобіль
Вибух у Дніпрі: слідство має дві версії мотивів злочину
16:08
Наталка Діденко
В Україну йдуть холод, сніг і поривчастий вітер, - синоптик Наталка Діденко
16:03
фрегат "Маршал Шапошников"
Ракетні кораблі, підводні човни, авіація: РФ розпочала масштабні навчання у Чорному морі
15:55
ВВП України у квітні-червні зріс до 5,7%, - Держстат
Більше новин