live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Луценко: Час припинити україно-українську війну


фото: 3republic.org.ua
Сьогодні лідер Третьої української республіки Юрій Луценко на мітингу в Запоріжжі заявив, що майдан потрібно поширювати по всій країні - від столиці до східних та південних кордонів

Юрій Луценко наголосив, що час припинити україно-українську війну, яку розпалює нинішня влада. "Адже Україна неможлива без Одеси, Запоріжжя, Дніпропетровська і Харкова так само, як її неможливо уявити без Львова,Житомира і Вінниці", - заявив Луценко, повідомляє офіційний сайт ТУР.

Він порівняв Схід і Захід України, як дві частини мозку - раціо та емоціо. На Сході живуть такі ж працьовиті люди, такі ж емоційні українці. "У нас різна історія, але спільне майбутнє. Наш спільний ворог - у Межигірї, а наше майбутнє - в Європі", - звернувся Луценко до запоріжан.

"На медведя можна йти з рогатиною і не перемогти, якщо він заховався за високими мурами резиденції. Але й там його можна дістати - жалити укусами мільйонів бджіл", - сказав Луценко і наголосив, що необхідно поширювати майдани по всій країні - від столиці до східних та південних кордонів. Тоді, на його думку, ніякі загони міліції та спецназу не втримають всю протяжність доріг.

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати