Українець сидітиме 30 років у США за розповсюдження дитячої порнографії

Громадянин України Максим Шинкаренко, якого звинувачують у США в розповсюдженні дитячої порнографії, визнав свою провину і погодився на тюремне ув'язнення терміном на 30 років

Оголошення вироку громадянину України призначено на 15 квітня, повідомляє Lenta.ru з посиланням на заяву прокуратури Нью-Джерсі, що звинувачувала Шинкаренка.

Максим Шинкаренко був затриманий в 2009 році в Таїланді за запитом американської влади. Він був екстрадований до США, де йому в червні 2012 року було пред'явлено звинувачення по 32 пунктах у розповсюдженні дитячої порнографії. За версією слідства, Шинкаренко в 2005-2008 роках створив і здійснював підтримку мережі сайтів з дитячою порнографією.

Після того як правоохоронні органи США пред'явили Шинкаренко звинувачення, на його захист виступив МЗС України. Представники зовнішньополітичного відомства України тоді заявили, що перевірка, проведена українськими правоохоронними органами, не виявила причетність Шинкаренко до протиправних дій.

У рамках справи про дитячу порнографію, фігурантом якої є Шинкаренко, звинувачення були пред'явлені більш ніж 600 відвідувачам його сайтів, які проживають на території 47 штатів.

За повідомленнями ЗМІ, Шинкаренка правоохоронні органи США називають найбільшим розповсюджувачем дитячої порнографії, якого вдалося віддати під суд.

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати