live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Янукович-молодший звинуватив Турчинова і Захід в узурпації влади та диктаторстві

Син екс-президента і нардеп Віктор Янукович вважає, що немає такої демократичної держави, де б у руках однієї людини - спікера ВР України - було сконцентровано кілька гілок влади, і він був ще й самопроголошеним Президентом

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Віктора Вікторовича Януковича у Facebook, передає Еспресо.TV.

Ми публікуємо цей текст повністю.

"Дорогі друзі! Щиро вдячний всім Вам за Вашу підтримку! 

Хочу звернутися до тих громадян, які, не зважаючи ні на що, залишаються справжніми патріотами України і до тих бійців, які присягали народу і забезпечували порядок в країні та залишилися відданими синами своєї Вітчизни.

Всі Ви на власні очі бачите, що в Україні стався збройний державний переворот. І в цьому ні у кого вже немає сумнівів. І проходив він за продуманим і підготовленим за кордоном сценарієм. Яскравим прикладом є, як в недавньому минулому Югославія, так і Сирія.

Відбулася елементарна інтервенція України іншими державами руками профашистських спеціально навчених радикально налаштованих об'єднань за принципом: чим гірше - тим краще! І їх методи - дуже різноманітні: складання чорних списків рідних, близьких, ділових партнерів і просто тих, хто іноді був поруч, не маючи до політики і моєї діяльності взагалі ніякого відношення, фізичне усунення опонентів, розбійні напади, збройні пограбування тощо.

Верховна Рада України працює в нелегітимному полі, в порушення як нової, так і старої Конституції України, абсолютно не займаючись економікою країни протягом всього останнього часу. Звичайно, головним завданням є скасування мовного закону і термінове перейменування вулиць!

Фактично на вулицях міст України йде неконтрольований процес мародерства, адміністративні будівлі захоплені повстанцями, масово руйнуються пам'ятники історії, культури та архітектури, силові структури практично усунуті від виконання своїх прямих обов'язків. 

У країні сформовано уряд самозванців, проголошених бойовиками. І в якому демократичній державі Ви ще бачили, що в руках однієї людини - спікера ВР України сконцентровано кілька гілок влади? Але і крім усього, ще й самопроголошеного Президентом, врозріз всіх законів України і Конституції в першу чергу. Всі голосування Парламенту проходять під жорстоким тиском і погрозами, фактично під дулом автоматів. Поплічники нової, так званої, влади не гребують навіть кіднепінгом.

Йде насильницьке нав'язування інших культурних цінностей і віросповідання з метою отримання тотального контролю над державою і людьми, практично - для їх поневолення. Всім відомі технології зомбування, залякування не тільки народних депутатів України, а й державних службовців, ЗМІ, звичайних громадян - всіх інакомислячих, не гребуючи застосовуванням вогнепальної та холодної зброї. 

Я згоден з тим, що управляти державою дуже нелегка праця, оскільки величезну роль у цьому відіграє людський фактор. Але не помиляється тільки той, хто нічого не робить!

Особисто моє ставлення до Батьківщини ніколи не було подвійним. Я завжди абсолютно щиро переживав за благополуччя та розвиток України і донині - не зрадив свої ідеали!"

новини партнерів

8 квітня, 2020 середа

8 квітня, 2020 середа

7 квітня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати