Терористи тримають в заручниках близько сотні дітей-сиріт віком до 4 років, - ЗМІ

Терористи не дозволяють вивезти з зони АТО 90 вихованців дитячих будинків Донецька та Макіївки віком до 4 років. Фактично діти перебувають в заручниках у бойовиків

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на донецьких активістів-волонтерів, які вже займалися вивезенням дітей із зони проведення антитерористичної операції, а також джерела, близькі до Донецької облдержадміністрації. 

Так, у даний час 50 малолітніх дітей з обласного і міського будинків «Малятко», як і раніше, залишаються в небезпечному сьогодні Донецьку. Також у Макіївці 40 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, народжених від ВІЛ-позитивних матерів, з обласного спеціалізованого будинку дитини залишаються заручниками в зоні АТО. 

За словами активістів, діти вже були підготовлені до відправлення і автобуси стояли біля дитячих будинків, але озброєні представники батальйону «Схід» тоді заборонили вивозити дітей. 

В даний час тривають переговори про можливе вивезення дітей, зокрема хворих дітей, із зони АТО. Співробітники дитячих будинків, медики, активісти, волонтери і прості жителі Макіївки і Донецька сподіваються, що ці вже й так обділені долею діти-сироти не стануть заручниками і живим щитом для бойовиків.

 

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати