live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Заборгованість "Київенерго" перед "Нафтогазом" становить 96% від загального боргу Києва


фото: dt.ua
"Нафтогаз" пояснив, чому відключив "Київенерго" Ахметова від газу

Про це повідомляє прес-служба НАК, інформує Еспресо.TV

Відключення від газопостачання підприємств ПАТ "Київенерго" відбувається через невиконання ними умов договору постачання та через заборгованість за спожитий газ, яка становить 96% від загального боргу міста Києва.

Як зазначається, незважаючи на відключення від газопостачання більшості своїх підприємств, ПАТ "Київенерго" зменшило заборгованість лише на 5,9 млн гривень, що становить 0,3% від загального боргу цієї компанії за спожитий природний газ.

"НАК "Нафтогаз України" ще раз підкреслює, що відключення від газопостачання підприємств ПАТ "Київенерго" відбувається виключно через невиконання ними умов договору постачання та через заборгованість за спожитий природний газ, яка складає 96% від загального боргу міста Києва", - йдеться у повідомленні.

У компанії також повідомили, що станом на 19 серпня 2014 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" становила 19,8 млрд гривень.

"В порівнянні з минулим тижнем заборгованість по даним категоріям споживачів збільшилась на 2,6 млн гривень", - зазначає прес-служба.

Також наголошується, що борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії становить 89% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - майже 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 1%.

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати