Російські фільми на "Інтері" - наші герої на цвинтарі! – біля офісу "Інтера" пройшла протестна акція

Громадянський рух "Відсіч" вийшов до офісу телеканалу, який є одним з лідерів за обсягами російського та російськомовного контенту

Активісти та волонтери в рамках кампанії Бойкот російського кіно сьогодні о 8:30 провели акцію "Не вбивайте наших захисників російською пропагандою!" біля телеканалу Inter TV-Channel. Про це повідомляють на сторінці спільноти у Фейсбук.

Вхід до офісу "Інтера" учасники акції заліпили світлинами хлопців-героїв, котрі загинули, боронячи свободу та незалежність України. Під їхніми світлинами, активісти поклали квіти та запалили свічки. Учасники тримали плакати з гаслами "Російські фільми на "Інтері" - наші герої на цвинтарі!", "Ваші зарплати пахнуть смертю", "Скоро чекати серіалів про "мужніх ополченців"?", "Інтер говорить вустами Кремля".

Телеканал "Інтер" є одним з лідерів за обсягами російського (близько 70%) та російськомовного (понад 80%) контенту.

Активісти впевнені, що показ російської телепродукції під час військової, економічної та інформаційної агресії з боку Росії є зрадою національних інтересів. "Російська телепродукція дуже часто містить антиукраїнську пропаганду. Зокрема, в російських фільмах та серіалах оспівуються російські військові як хоробрі та ввічливі звитяжці, хоча, як відомо, вони нині ґвалтують наш народ, демонструючи абсолютно протилежні якості. Крім того, в них звеличуються та героїзуються кримінальники, прославляється холуйство та брехливість, відсталість та тупість, пропагується алкоголізм та безкультур’я", - йдеться у повідомленні спільноти.

Перебуваючи під впливом ворожої пропаганди, деякі українські телеглядачі підтримують ідеї "російського світу". Саме таких до України лізуть "рятувати" російські загарбники, вважають активісти.

Метою акції було вплинути на телеканал "Інтер", щоб він не був спільником окупанта й припинив показувати російські телесеріали, зокрема про російських казачків, мухтарів, ментів тощо. Адже показ такої телепродукції - це пряма зневага пам’яті загиблих українських героїв.

До речі, за російські серіали українські телеканали, зокрема "Інтер", платять шалені кошти, фінансуючи таким чином агресора. Наприклад, торік за російські серіали українські телеканали заплатили щонайменше $300 млн. Більше того, всупереч поширеному уявленню, за даними експертів російські серіали в рази, а подекуди й у десятки разів дорожчі за інші зарубіжні.

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати