live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Опитування: Росіянам байдужа доля країни та світу


фото: vadirut.com
Переважна кількість росіян відчувають себе відповідальними тільки за власну сім'ю, роботу і дім,і лише деякі - за те, що відбувається в своїх місті і країні, не кажучи вже про події в світі

Такий результат показало опитування "Левада-Центру".

В ході проведеного в кінці листопада опитування населення 98% респондентів заявили, що в тій чи іншій мірі відчувають тягар відповідальності за те, що відбувається в їхніх родинах. Свою відповідальність за події на роботі відчувають трохи менше, але теж значне число опитаних - 89%. Про почуття відповідальності за події в своєму будинку/дворі заявили 81% опитаних.

За події у своєму місті відповідати готові вже помітно менше опитаних - 56%, а за події в країні - ще менше, 38%. Найменше ж всього росіяни відчувають свою відповідальність за те, що відбувається в світі - про це заявили всього 8% учасників дослідження.

За останні 14 років частка респондентів, які заперечують особисту відповідальність за події в країні і в світі, значно зросла, чому сприяло скорочення можливостей для суспільно-політичної діяльності громадян, відзначають дослідники.

Між тим, варто нагадати, що саме громадяни РФ, згідно з Конституцією, є джерелом влади в країні. Втім, більшість росіян про це не знають, показало опитування, проведене напередодні Дня Конституції.

Все по темі

новини партнерів

23 березня, 2018 п'ятниця

22 березня, 2018 четвер

22 березня, 2018 четвер

21 березня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати