live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для маленьких українців створили "Абетку про Крим"


фото: cultprostir.ua
Видання презентують на "Книжковому Арсеналі", але невеликим тиражем

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Cultprostir.

На "Книжковому Арсеналі", який діятиме з 22 по 26 квітня у Києві, відбудеться презентація дитячої "Абетки про Крим". Її творцями стали дизайнери Наталія Гут та Іван Дегтярьов. Авторські малюнки супроводжують віршики на кожну літеру української абетки, присвячені містам, природі, історії, характерним особливостям Криму.

Про ідею створення та саму книгу розповіла співавтор Наталія Гут: "Книга створювалась весною 2014 року, ви пам'ятаєте, які настрої тоді були в країні. Тоді ми тільки-тільки втратили Крим, тоді не було навіть зрозуміло чи це все насправді і скільки ця ситуація протримається. Саме тоді я, як, напевно, і багато українців, зрозуміла для себе, наскільки я люблю Крим і його природу, усвідомила, наскільки сумною для мене є ця втрата. Для мене з Кримом пов'язана безліч приємних згадок, я і мої друзі не одне літо провели на теплих кримських берегах. На жаль, найближчим часом у багатьох маленьких українців не буде можливості побачити Крим своїми очима. Для цього я і створила цю книжку − щоб зберегти любов до Криму у нового покоління українців".

Автор зазначає, що в книзі немає жодної політики. З "Абетки про Крим" маленькі читачі отримають не лише знання, а й позитивні емоції, чому сприятимуть кольори та стиль оформлення.

"Зараз книга існує лише в декількох примірниках, які я друкувала своїми силами. Ми продовжуємо шукати видавця і сподіваємося що згодом книжка вийде в тираж. Побачити "Абетку про Крим" можна буде на "Книжковому Арсеналі" в залі малих книгарень і видавництв", − додала Наталія.

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

2 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати