МаКейн ще не погоджувався стати радником Порошенка
Американський сенатор Джон Маккейн спростував свою участь у дорадчих міжнародному раді реформ при президентові України
Про це пише Еспресо.TV з посиланням на Buzzfeed.
Маккейн розповів, що дійсно отримував відповідну пропозицію від української сторони, однак поки не дав на нєї своєї остаточної згоди.
"Мене попросили про це Україна і Саакашвілі, і я сказав, що готовий погодитися, однак перед цим мені необхідно уточнити, чи є це прийнятним у відповідності з нашими етичними нормами і тому подібними речами", - заявив сенатор. - "Зрозуміло, я б зробив усе, що в моїх силах, для допомоги Україні, але я повинен переконатися, що це відповідає правилам Сенату".
13 травня на сайті українського президента з'явилося повідомлення про створення Дорадчої міжнародної ради реформ. Основним призначенням органу, який очолить Михайло Саакашвілі, є надання пропозицій та рекомендацій щодо проведення реформ на Україні.
На сайті президента України стверджувалося, що до Ради увійдуть дев'ять осіб. Більшість з них складають колишні європейські політики.
- Міхеіл Саакашвілі - Президент Грузії у 2004-2007 і 2008 -2013 роках, голова Ради (за згодою)
- Карл Більдт - Прем'єр-міністр Королівства Швеція у 1991 - 1994 роках, Міністр закордонних справ Королівства Швеція у 2006 - 2014 роках (за згодою)
- Елмар Брок - голова Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах (за згодою)
- Мікулаш Дзурінда - Прем'єр-міністр Словацької Республіки у 1998 - 2006 роках (за згодою)
- Андрюс Кубілюс - Прем'єр-міністр Литовської Республіки у 1999 - 2000 і 2008 - 2012 роках (за згодою)
- Джон МакКейн - Сенатор Сполучених Штатів Америки, Голова Комітету з питань збройних сил Сенату Сполучених Штатів Америки (за згодою)
- Андерс Ослунд - старший науковий співробітник Інституту міжнародної економіки Петерсона (Сполучені Штати Америки), професор (за згодою)
- Яцек Саріуш-Вольський - член Європейського Парламенту (за згодою).
- Актуальне
- Важливе