live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українців навчать мирно вирішувати конфлікти

Інститут миру і порозуміння провів уже понад 100 діалогів у громадах України
фото: Інститут миру і порозуміння
У восьми громадах України організують ряд діалогів із мирного вирішення таких питань, як перейменування вулиць, демонтаж пам'ятників, тощо

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Інститут миру та порозуміння.

"Протягом 6-ти місяців організатори діалогів обиратимуть найбільш гострі конфліктні теми в своїх громадах, запрошуватимуть сторони конфлікту на платформи та проводитимуть діалоги між ними", - зазначається у повідомленні організації.

У восьми громадах України створять платформи для мирного вирішення конфліктів - нададуть майданчик небайдужим мешканцям для конфіденційних зустрічей, де представники різних світоглядних позицій, віросповідань та соціальних груп будуть вести діалог та намагатись почути один одного. 

На зустрічах розглядатимуть питання щодо об`єднання громад, перейменування вулиць, демонтажу пам’ятників, прийняття громадою ефективних рішень, євроінтеграції та міграції внутрішньо переміщених осіб.

Організатори запевняють, що завдяки спеціальним технікам із вирішення конфліктів зустрічі не перетворюватимуться на бійки та безпідставні звинувачення.

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати