live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До кінця року Україна має визначитися з енергетичною стратегією


фото: forex-investor.net
До кінця року на рівні уряду планується розглянути низку документів, що визначають стратегію країни з енергетичних та екологічних питань

Про це повідомила заступник міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції Ганна Вронська, передає Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ.

"До кінця цього року на рівні уряду планується прийняття низки стратегічних документів для України, які визначатимуть, як країна буде рухатися в плані кліматичної, енергетичної стратегії до 2020 року", - сказала Вронська.

Вона назвала і інші документи. Закон України «про основні засади стратегії державної екологічної політики», національний план дій з реалізації екологічної стратегії, нову енергетичну стратегію України до 2020 року, яку поки розробляють, національний план дій з енергоефективності до 2020 р. та національний план скорочення викидів від великих спалювальних установок.

"Усі ці документи спрямовані на виконання взаємопов'язаних стратегічних цілей держави зі зниження енергоємності нашого ВВП, підвищення енергетичної безпеки та обмеження викидів парникових газів", - наголосила заступник міністра.

 

новини партнерів

14 листопада, 2019 четвер

13 листопада, 2019 середа

14 листопада, 2019 четвер

13 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати