live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

9 місяців реформ 2015 року: Фахівці підготували звіт щодо прогресу

Заступник Глави Адміністрації Президента України, Секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків
фото: president.gov.ua
Спеціалісти Проектного офісу Національної ради реформ підготували Звіт "Моніторинг прогресу реформ" за 9 місяців 2015 року

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу адміністрації президента.

Звіт "Моніторинг прогресу реформ" включає детальний аналіз прогресу виконання планів на 2015 рік відповідальними за кожну з пріоритетних реформ, які визначені Стратегією сталого розвитку "Україна – 2020", Угодою про Асоціацію України з ЄС, Програмою діяльності Уряду та Коаліційною угодою.

Звіт складається з 20-30 показників, розподілених на три групи.

Показники групи "Завдання" відображають зміни у нормативно-правовій базі та функціонуванні державних інституцій, залучених до процесу реформування галузі.

Показники групи "Результати" свідчать про конкретні зрушення у сферах життя країни. Наприклад, покращення позицій України у рейтингах Doing Business або World Justice Project (Rule of Law Index). Сюди ж належать макроекономічні показники, такі як збільшення обсягів експорту продукції чи інвестиційна привабливість.

Коментуючи звіт, заступник глави Адміністрації президента України, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків відзначив: "На сьогоднішній день звіт Проектного офісу Нацради є достатньо структурованим документом. Ми прагнемо комплексно підійти до розуміння, що саме було виконано, що ні, і де потрібно прискорення процесу. Звіт є інструментом аналізу впровадження реформ та оцінки їхнього сприйняття. Завдяки йому наші міжнародні партнери, донори, громадськість та самі учасники реформаторських процесів зможуть скласти цілісну картину динаміки змін".

Показники групи "Сприйняття" повинні відображати те, як прогрес реформування різних галузей сприймається суспільством та громадськістю.

Проектний офіс Національної ради реформ та дослідницька компанія TNS Ukraine започаткували постійний моніторинг сприйняття реформ, який здійснюється у форматі опитування громадської думки міського населення по всій країні у мережі інтернет.

"Технократичне виконання плану реформ повинно спиратись на позитивне сприйняття реформ людьми. Сьогодні прогрес виконання випереджає прогрес сприйняття змін суспільством. Згідно з результатами оцінки сприйняття реформ, три реформи отримали позитивну оцінку респондентів (понад 40% відповіли, що зміни є): національної безпеки та оборони, сприйняття України у світі та реформа правоохоронної системи", – каже Дмитро Шимків.

Звіт опубліковано українською мовою. Він доступний для завантаження на офіційному веб-сайті Національної ради реформ.

новини партнерів

17 січня, 2020 п'ятниця

17 січня, 2020 п'ятниця

16 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати