live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В "Житомирських ласощах" спростували, що Пашинський готує рейдерське захоплення компанії

Співвласник фабрики "Житомирські ласощі" Юрій Лещинський розповів про ситуацію навколо рейдерського захоплення компанії

Про це він розповів в ефірі Еспресо.TV.

Також Лещинський надав офіційну заяву щодо рейдерського захоплення:

"Наша компанія - Delta Capital SA ("Дельта Кепітал С.А."), резидент Швейцарської Конфедерації, є іноземним інвестором, внесла в економіку України мільйони доларів. Ці кошти та технології ми інвестували в Житомирську кондитерську фабрику, яка після роздержавлення була перетворена в ЗАТ "Житомирські ласощі". "Дельта Кепітал С.А.", яка належить нам, володіла 95,07% акцій даного підприємства.

П'ять років тому, в 2010 році, відбулося рейдерське захоплення ЗАТ "Житомирські ласощі". Рейдер за нашою спиною ініціював ряд судових процесів, метою яких було відсторонити мажоритарного акціонера ("Дельта Кепітал С.А.") від управління, а потім і зовсім позбавити його власності. Про те, що такі судові рішення ( які явно суперечать чинному законодавству) існують, нам не повідомляли.

Правда відкрилася 20 листопада 2010 року коли співвласника компанії- інвестора Юрія Лещинського просто не пустила на загальні збори акціонерів ЗАТ. Озброєні люди, що охороняли вхід на фабрику, заявили нам, що охороняють громадську приймальню народного депутата від БЮТ Сергія Пашинського.

Як згодом з'ясувалося, що нас дезінформували. Поки ми намагалися за допомогою ЗМІ та громадських активістів боротися з зазначеним депутатом, який нібито захопили нашу власність, справжній рейдер - Ігор Бойко, колишній представник Delta Capital SA в Україні, справив злиття ЗАТ з власною фірмою-пустушкою і став власником 97% акцій новоствореного в результаті злиття ТДВ "ЖЛ".

Також ми дізналися, що "вирішувати питання" в судах рейдеру допомагав інший народний депутат - Андрій Портнов, який згодом очолив у Адміністрації президента Януковича Головне управління з питань судоустрою. Домогтися справедливого правосуддя при такому стані речей було не те що важко, а практично неможливо.

Після зміни влади, коли Андрій Портнов, слідом за своїм патроном покинув Україну, у нас з'явилася надія на відновлення справедливості. Ми знову почали звертатися за захистом своїх законних прав до української влади.

У 2014 році при Адміністрації Президента була створена Комісія з боротьби з рейдерством, яку очолив Сергій Пашинський, та людина, на якого Ігор Бойко в 2010 році намагався звалити провину за рейдерське захоплення. Ми звернулися до Сергія Пашинського за допомогою. Він пам'ятав цю історію і пообіцяв посприяти відновленню справедливості.

І дійсно, голова Комісії по боротьбі з рейдерством Сергій Пашинський направив листи з проханням провести розслідування в Генеральну прокуратуру і МВС.

Було розпочато розслідування.

Однак рейдер Ігор Бойко намагається всіма силами зберегти за собою чужу власність. Він заснував громадську організацію "Народний Люстратор", яка починає цькування будь-якого представника правоохоронних органів чи судової влади, будь-якого державного службовця, що намагається розібратися в цій справі.

Крім того, на сторінках інтернет-сайту, який належить рейдеру http://ua1.com.ua/ регулярно публікуються матеріали, які порочать цих людей. 26 листопада, пізно ввечері, на вказаному сайті з'явилася анонімна замітка, що повідомляє, що Сергій Пашинський готує рейдерське захоплення фабрики.

Як власники компанії-інвестора Delta Capital SA, якій за законом належить 95,07% акцій зазначеної фабрики, ми стверджуємо, що рейдером є саме Ігор Бойко, який незаконним шляхом заволодів нашою власністю.

Ми вимагаємо від української влади забезпечення законного і справедливого розгляду нашої справи і сприяння відновленню іноземного інвестора в його правах.

новини партнерів

28 жовтня, 2020 середа

27 жовтня, 2020 вівторок

28 жовтня, 2020 середа

27 жовтня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати