live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Забайкаллі медикам заборонили критикувати владу

У Росії в Забайкальському краї медикам заборонено критикувати керівництво медичних закладів та органи влади

Це  випливає з кодексу професійної етики та службової поведінки, який набрав чинності з 1 січня, передає Еспресо.TV з посиланням на FlashSiberia.

У документі говориться, що "працівник у рамках службової поведінки повинен утримуватися від публічних висловлювань, суджень та оцінок щодо діяльності медичної організації, її посадових осіб, органів виконавчої влади у сфері охорони здоров'я, її посадових осіб".

Крім того, медикам забороняється обговорення питань планування та проведення державних закупівель, здійснюваних медичною організацією.

Наголошується, що кодекс "має обов'язкову силу для всіх працівників медичних організацій державної системи охорони здоров'я", а його дотримання працівниками "враховується при оцінці якості та ефективності їх професійної діяльності".

Співробітники медустанов розповіли виданню, що кодекс дозволить владі боротися з неугодними. Цього не приховують і в самому міністерстві охорони здоров'я регіону.

"Ситуація в галузі важка: відсутність медикаментів, затримка зарплати. Кодекс, в першу чергу, розрахований на те, щоб не допустити заворушень у професійному співтоваристві", - розповіло джерело агентства у відомстві.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати