В ООН просять Україну не закривати пропускні пункти в зоні АТО
Гуманітарні організації, які працюють в Україні, висловлюють стурбованість ситуацією тисяч цивільних осіб, які стикаються з труднощами при перетині лінію фронту
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу представництва ООН в Україні.
У представництві ООН повідомили, що люди, які найбільше потребують роботи контрольно-пропускних пунктів - це громадяни України, переважно літні люди та представники вразливих груп населення.
"Вони змушені годинами чекати у черзі на холоді, щоб отримати доступ до медикаментів та продуктів харчування, заощаджень та пенсій або щоб побачити своїх родичів. Обмеження також стосуються людей, що живуть на підконтрольних уряду територіях поблизу лінії фронту", - йдеться у заяві ООН.
Представництво ООН наголошує, що "навіть тимчасове закриття одного або декількох контрольно-пропускних пунктів матиме серйозні наслідки для цих людей".
"Недавнє рішення уряду України закрити з 3 лютого 2016 року контрольно-пропускний пункт "Зайцеве" в Донецькій області та, можливо, інші пункти пропуску викликає серйозну стурбованість", - йдеться у повідомленні.
- 1 лютого КПВВ "Зайцеве" між контрольованими Києвом і окупованими терористами територіями Донецької області тимчасово закритий.
- Штаб АТО каже про відповідальність ОБСЄ за обстріли КПП Зайцеве.
- Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ стурбована подіями в Зайцевому і звернула увагу, що інформацію про ситуацію на цьому КПВВ було опубліковано в їхньому звіті 1 лютого.
- Актуальне
- Важливе