live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дисертацію дружини Кириленка перевірять на плагіат, - Квіт

Катерина Кириленко
фото: knukim.edu.ua
Дисертація дружини віце-прем'єр-міністра України, міністра культури В'ячеслава Кириленка цього місяця буде розглянута на предмет плагіату

Про це на брифінгу повідомив міністр освіти Сергій Квіт, передає Еспресо.TV.

"Щодо Катерини Кириленко, то її дисертація буде розглянута в цьому місяці на засіданні атестаційної колегії та буде визначено установу, яка буде проводити експертизу", - сказав Квіт.

Міністр повідомив, що вважає дивним, що зауваження до дисертації надійшли вже після завершення всіх процедур щодо захисту, тому вважає, що ця ситуація має політичний відтінок.

Доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології факультету магістерської підготовки КНУКіМ Тетяна Пархоменко звинуватила Катерину Кириленко, дружину віце-прем'єр-міністра культури В'ячеслава Кириленка в плагіаті дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю "теорія і методика професійної освіти".

"Ознайомившись зі змістом дисертації Катерини Кириленко я виявила масштабний плагіат: близько третини з 369 сторінок не мають посилань на використані джерела. Вони складаються з текстів, які належать іншим авторам, посилання на які відсутні або фальсифіковані", - написала Пархоменко в своєму блозі.

новини партнерів

21 лютого, 2020 п'ятниця

21 лютого, 2020 п'ятниця

20 лютого, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати