live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На конкурс з продажу Одеського припортового не надійшло жодної заявки


фото: Подробности
18 липня закінчився термін подачі заявок на участь в конкурсі з продажу Одеського припортового заводу

Станом на 18:00 жодної заявки надано не було і у зв’язку з відсутністю заявок Фонд держмайна змушений визнати конкурс таким, що не відбувся у зв’язку з відсутністю попиту, інформує прес-служба фонду.

З моменту публікації оголошення про продаж заводу ним зацікавилися потенційні інвестори, які підписали відповідні договори про конфіденційність. Але після знайомства з пакетом документів і вивчення ситуації в Україні і довкола заводу усі вони висловили неготовність брати участь у конкурсі на визначених умовах і озвучили головні причини свого рішення.

Найбільше питань і сумнівів у інвесторів викликали: борг перед Group DF, суди з компанією Нортіма, обмеження на репатріацію дивідендів, відсутність податкових пільг і преференцій для інвестора, зависока ціна на тлі озвучених вище проблем заводу та загальних політичних і економічних ризиків країни.

“Усі ризики, які існують довкола заводу і України загалом, мають свою ціну. Тому якщо ми не можемо вирішити якісь з проблем чи ризиків, їх потрібно враховувати і віддзеркалювати в умовах та договорі купівлі-продажу. Вважаю, що перед повторним виставлення ОПЗ на приватизацію, саме це потрібно зробити спільно з Робочою групою з питань приватизації із залученням групи радників, які готували завод до приватизації”, - сказав голова ФДМУ Ігор Білоус.

  • Нагадаємо, Кабмін висунув низку умов для приватизації Одеського припортового заводу.
  • Міжнародний валютний фонд та Європейський банк реконструкції та розвитку вважають, що стартова ціна приватизації Одеського припортового заводу занадто висока.
  • Раніше повідомлялося, що 10 компаній зацікавлені у придбанні заводу.

 

Все по темі

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати