live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лідерами зростання рейтингу "Опори" серед мажоритарників стали Лівак, Довгий, Герега

Громадянська мережа "Опора" опублікувала червневий рейтинг народних депутатів, обраних до Верховної Ради від мажоритарних округів

Про це йдеться у рейтингу мережі.

За показниками законодавчої роботи і активності на території виборчого округу кращим серед 105 депутатів визнаний представник Житомирської області Павло Дзюблик.

Варто відзначити, що в червневому рейтингу "Опори" в порівнянні з даними лютневого моніторингу відбулися помітні зміни. Наприклад, за результатами роботи у власному виборчому окрузі деякі депутати піднялися в рейтингу більш ніж на 50 позицій.

У трійку лідерів по зростанню рейтингу, що відображає роботу депутата на окрузі (громадські приймальні, особисті зустрічі з жителями округу, участь в роботі місцевих органів влади) увійшли: Олександр Лівік ( "Блок Петра Порошенка", Миколаївська обл.), який піднявся на 71 позицію, Олесь Довгий ( "Воля народу", Кіровоградська обл.), що піднявся на 55 позицій, і позафракційний Олександр Герега (Хмельницька обл.), чий рейтинг виріс на 45 позицій.

  • Нагадаємо, з початку року Громадянська мережа "Опора" здійснює щомісячний комплексний моніторинг діяльності 105 народних депутатів-мажоритарників за рівнем активності їх законодавчої роботи в парламенті і виборчих округах, доступності для виборців і територіальних громад.
  • Особлива увага при цьому сконцентровано на дослідженні зусиль, які докладає депутат для вирішення проблем жителів округу.
  • Зокрема, досліджуються кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом щодо проблем його округу, відвідуваність засідань комітетів і пленарних засідань ВРУ, виступи депутата, а також кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян відповідно до графіка ВРУ, кількість візитів в округ і участь в роботі місцевих органів влади, звітності депутата про свою роботу.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати