live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Роботи відомих сучасних українських художників виставлять на аукціон

Михайло Деяк
На публічному аукціоні в Києві продадуть картини Глущенка, Шишка, Бурлюка, Зарецького, Коткова, Ройтбурда, Тістола за зниженими стартовими цінами

Про це повідомляє Еспресо.TV.

12 жовтня у ЦСМ "М17" відбудеться комерційний аукціон робіт класичного, андеграундного та сучасного мистецтва CLASSIC UNDERGROUND CONTEMPORARY. Організатор – аукціонний дім "Золотое Сечение".  

Передаукціонна виставка, яка традиційно передує торгам, розпочнеться 7 жовтня. Вперше аукціоністи проведуть торги у новому форматі – поєднають тихий та живий аукціони. Усі бажаючі зможуть зробити ставки, починаючи з офіційного відкриття 7 жовтня, а завершаться 5-денні баталії 12 жовтня традиційними живими торгами.

null

Бокшай

Паралельно з офлайн буде проходити онлайн-аукціон – всі, хто не зможуть прийти на виставку та реальні торги, матимуть можливість позмагатися за запропоновані лоти на офіційному сайті АД "Золотое Сечение" з 7-го жовтня по 12 жовтня.

Загальна кількість лотів – 124 роботи.

null

Бурлюк

"На честь 30-х ювілейних торгів ми вирішили провести святковий та багато у чому експериментальний аукціон за зниженими цінами – встановлюємо низьку стартову вартість, яка у 2-4 рази нижче ринкової. При цьому не буде резервної вартості – мінімуму, за яким можна придбати роботу. Тобто, усі роботи можна буде купити за стартовою зниженою ціною, якщо не буде торгів", – відзначає співвласник аукціонного дому "Золотое Сечение" Михайло Василенко.

Олексій Василенко, ще один співвласник аукціонного дому впевнений: саме незвичайний підхід, а також низькі ціни дозволять аукціоністам домогтися успіху. "Тим більше, у приватних продажах ми бачимо дуже жвавий інтерес до авторів, які будуть представлені на аукціоні", – підкреслює він.

Зокрема, йдеться про класичний блок, у рамках якого аукціонний дім запропонує роботи Миколи Глущенка ("Останній сніг", естімейт - $15-20 тис.), Давида Бурлюка ("Капрі", $9-12 тис., "Присвята Марусі" з естімейтом в $15-20 тис.), Сергія Шишка ("Троянди і проліски", естімейт - $15-20 тис.), Івана Труша ("Скелястий берег", $10-14 тис.) та інших.

null

Гершуні

Сучасне мистецтво представлять не менше талановиті й імениті автори – Марко Гейко ("Голубка"), Олександр Харченко ("Ластівчине гніздо"), Таїсія Галаган (Тетяна Гершуні, "Пікассо"), Максим Мамсиков ("Море"), Олександр Ройтбурд (робота із серії "Гей-готика"), Михайло Деяк ("В саду"), Матвій Вайсберг ("Голуб), Олег Тістол ("Борщ. Сметана") та інші.

null

Глущенко

Естімейти на картини перерахованих сучасників – від $ 2 тис. До $ 10 тис.

новини партнерів

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати