live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко підписав указ про проведення фіналу Ліги чемпіонів

Президент Петро Порошенко підписав указ про підготовку та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу

Про це повідомляє офіційний сайт Порошенка.

Порошенко підписав Указ № 525/2016 "Про підготовку та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018".

Глава держави постановив утворити оргкомітет з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу з метою сприяння забезпеченню належної підготовки та проведенню в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 (Ліга чемпіонів 2018 року з футболу).

Указом затверджено персональний склад організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.

Президент доручив Кабінету Міністрів розробити за участю Федерації футболу та затвердити у двомісячний строк план заходів з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.

Уряд має передбачити забезпечення публічної безпеки і порядку, належного медичного обслуговування та санітарного благополуччя під час проведення в місті Києві відповідних заходів. Організувати надання туристичних інформаційних послуг для гостей Ліги чемпіонів 2018 року з футболу, а також забезпечити в установленому порядку фінансування видатків, пов'язаних із підготовкою та проведенням Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.

Кабінету міністрів також доручено періодично інформувати главу держави про стан здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.

Крім того, Київська міська державна адміністрація має розробити і затвердити регіональний план культурно-розважальних заходів для відпочинку й дозвілля туристів на період проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу. КМДА також доручено передбачати під час підготовки проектів місцевих бюджетів на 2017 і 2018 роки кошти для реалізації зазначених заходів.

Згідно Указу, Державний комітет телебачення і радіомовлення України повинен забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів із підготовки та проведення в Україні Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.

До оргкомітету проведення фіналу ЛЧ увійшли міністри, голова АП Райнін, голова СБУ Грицак, віце-президент УЄФА Суркіс та інші високопосадовці.

новини партнерів

22 жовтня, 2017 неділя

22 жовтня, 2017 неділя

21 жовтня, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати