live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Укрзалізниця" звітує про 2,3 млн грн збитків від блокування залізничних перевезень

Збитки від блокування залізничних перевезень на перегоні Шипилове – Світланове вже перевищили 2 млн грн

Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Зазначається, що рух поїздів на полігоні Шипилове – Світланове залишається заблокований сторонніми особами з 25 січня 2017 року. Вони пошкодили колію – вирізали 1 м рейки. Збитки від блокування перевізного процесу та пошкодження залізничного майна наразі оцінюються в 2,3 млн грн.

Цією ділянкою щодоби перевозилося майже 6 тис. тонн вантажів, з яких близько 4 тис. тонн вугілля. Нинішня ситуація на перегоні Шипилове – Світланове унеможливлює забезпечення енергетичним вугіллям енергогенеруючих компаній України та завдає збитків "Укрзалізниці" через пошкодження майна й незабезпечення перевізного процесу. 

Також повідомляється, що майже півсотні людей в супроводі кількох народних депутатів 25 січня завадили курсуванню вантажного потягу з 57 порожніми вагонами, що слідував до станції Браунівка для завантаження енергетичним вугіллям на адресу Центренерго для ТЕС і ТЕЦ України. Вони розгорнули намет біля залізничного моста. Крім народних депутатів інші особи представилися як бійці батальйону "Донбас ".

Перевізник також повідомляє, що 29 січня один з учасників блокування перевезень представився помічником народного депутата і в супроводі двох озброєних осіб зайшов до службового приміщення чергового по станції Світланове.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати