live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Китаї компанія замінила людей на роботів, продуктивність зросла на 250%

Китайська компанія, розташована у місті Дунгуань, замінила 90% своїх працівників на роботів, в результаті продуктивність зросла на 250%, а кількість браку – на 80%

Про це йдеться на ZME Science.

Компанія Changying Precision Technology переважно розробляє мобільні телефони й давно переходить на автоматизацію виробництва.

Раніше на підприємстві працювали 650 людей, а зараз лише 60 співробітників виконують свою роботу, решту беруть на себе роботи.

Генеральний директор компанії Ло Вейціан (Luo Weiqiang) розповів, що незабаром кількість необхідних співробітників скоротиться до 20 осіб. За все решту відповідатимуть роботи.

Попри скорочення кількості найманих працівників, керівник підприємства зауважив на зростанні продуктивності та якості роботи.

  • Без сумніву, така тенденція збережеться і в майбутньому. Згідно із дослідженням професора Оксфордського університету доктора Карла Бенедикта Фрея, існує більш ніж 90% ймовірність, що роботи замінять людей на посадах податківців та бухгалтерів, роздрібних торгівців, ремонтників годинників, м'ясників, секретарів, касирів, телефонних операторів та інших.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

21 жовтня, 2019 понеділок

21 жовтня, 2019 понеділок

20 жовтня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати