live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МЕРТ зніме санкції з 15 компаній, що імпортують зріджений газ

Мінекономрозвитку припинить дію санкції щодо 15 імпортерів паливно-мастильних матеріалів та їхніх контрагентів

Про це повідомляє прес-центр Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

У відомстві нагадали, що на початку місяця Міністерство тимчасово припинило зовнішньоекономічну діяльність деяких імпортерів паливно-мастильних матеріалів на підставі подання СБУ. Тоді Служба безпеки зазначила, що гроші, які деякі з цих компаній перераховували на адресу нерезидентів, зареєстрованих в "офшорних" юрисдикціях, частково використовувались для фінансування бойовиків на Донбасі.  

Попри це, до МЕРТ почали надходити звернення суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, асоціацій виробників та ЗМІ, у яких зазначалося про відсутність правопорушень, які стали причиною до застосування таких санкцій.

"Відтак, Мінекономрозвитку терміново провело наради з компаніями та галузевими асоціаціями та звернулося до СБУ з проханням переглянути матеріали щодо наявності в діях суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності правопорушень, які можуть зашкодити інтересам національної економічної безпеки. Мінекономрозвитку у своєму листі також попросило СБУ підтвердити позицію щодо доцільності продовження спеціальної санкції", - пояснили у Міністерстві.

В результаті СБУ заявила, що причетність суб’єктів господарювання до заподіяння шкоди інтересам України не було доведено, і тому запропонувала зняти санкції з 15 компаній. Це, зокрема, ПП "НП-Трейдинг", ТОВ "Нафтопродукт-Трейдинг", ТОВ "Віолана-Тек", ТОВ Сістемс Логістік Менеджмент”, ТОВ "Галлон-Груп", ТОВ "СВГ Плюс", ТОВ "Євростандарт Автогаз", ПП "Компанія "Надежда", ПП "Олан", ПП "Род-Ник", "West Trading&Marketing Oil, Corp", "Restimpex System, LLP", "Tarone Trade LLP", "Ameralda Trading Limited" та "Danier Holdings LLP".

новини партнерів

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати