live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кримчани і переселенці матимуть 3 роки на повернення майна після деокупації

Кабінет Міністрів схвалив проект Закону України "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою"

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

Як відомо, статтею 7 зазначеного закону передбачено, що вилучені внаслідок депортації будівлі та інше майно за можливості (якщо будинок не зайнятий, а майно збереглося) повертаються депортованій особі або її спадкоємцям натурою. У разі відсутності такої можливості заявнику відшкодовується вартість будівель та майна.

Проте сьогодні неможливо забезпечити реалізацію цієї статті в повному обсязі, оскільки через окупацію Криму і проведення АТО органи державної влади не можуть виконувати свої повноваження на цих територіях.

З огляду на це Мінсоц ініціював, а уряд підтримав внесення зміни до статті 7 зазначеного закону, доповнивши її новою частиною такого змісту:

"Особа, яка набула статусу депортованої особи, майно якої вилучене внаслідок депортації та перебуває на тимчасово окупованій території України або території проведення антитерористичної операції, має право подати заяву про компенсацію та повернення майна не пізніше трьох років після повного відновлення конституційного ладу України на зазначених територіях".

новини партнерів

19 жовтня, 2017 четвер

18 жовтня, 2017 середа

18 жовтня, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати