live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Людям передпенсійного віку хочуть надати переваги при скороченні на роботі

У Раді підтримали проект Закону №5564 про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку

За відповідний законопроект за основу та в цілому проголосувало 239 народних депутата, передає Еспресо.TV.

Ініціаторами законопроекту виступають Оксана Білозір, Ігор Мосійчук, Олена Масуріна, Олександр Марченко, Олег Осуховський, Ірина Подоляк та Сергій Куніцин.

Метою і завданням прийняття законопроекту є запровадження додаткових гарантій захисту трудових прав літніх працівників у разі зміни в організації виробництва і праці, посилення їх соціального захисту у період досягнення передпенсійного віку.

"Законопроектом пропонується доповнити статтю 42 кодексу у законі про працю нормою відповідно до якої працівникам яким залишилося менше 3 років до настання пенсійного віку надається переважне право на залишення на роботі при звільненні їх у зв'язку із скороченням. Працівникам передпенсійного віку, тяжко знайти роботу, хоча дискримінація за віком і заборонена в Україні, але така практика у нас є", - пояснив необхідність закону народний депутат від "Народного Фронту" Олександр Дроздик.

новини партнерів

15 листопада, 2019 п'ятниця

14 листопада, 2019 четвер

15 листопада, 2019 п'ятниця

14 листопада, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати