live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд ООН відмовив у тимчасових заходах проти Росії за фінансування тероризму


фото: Ukr.Life
Міжнародний суд ООН відмовив Україні у затвердженні тимчасових заходів проти РФ за конвенцією щодо заборони фінансування тероризму

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Суддя наголосив, що Україна мала довести доцільність запровадження тимчасових заходів - вони мають зупинити заподіяння невідновлюваної шкоди, а також умисність дії держави-сторони конвенції. 

На думку суду, цю вимогу не було виконано.

"Україна не дотрималася стандартів доказової бази, щоб довести умисність перерахування коштів (для суб'єктів "Л/ДНР" - ред.)", - зауважив суддя.

Україна звинуватила Росію в фінансуванні терористичних збройних формувань, які ведуть бойові дії проти української армії на сході країни. Крім того, Росії закидають порушення прав людини в окупованому Криму за національною ознакою - йдеться про утиски кримських татар і заборону кримськотатарського Меджлісу.

"До суду скеровано позов, у якому Україна вказує, що РФ не змогла зробити кроки, щоб запобігти фінансуванню тероризму в Україні. Також дві країни знаходяться в суперечці щодо виконання зобов'язань за Конвенцією про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Суд може розглядати питання, які сторони не здатні владнати", - сказав суддя.

  • Нагадаємо, 6-9 березня в Гаазі проходило судове засідання Міжнародного суду ООН за позовом України проти Росії.
  • Сьогодні, 19 квітня, Міжнародний суд ООН оголошує рішення в справі за позовом України проти Росії. Голова суду Ронні Абрахам зачитує рішення на публічному засіданні у Палаці миру – офіційній резиденції Міжнародного суду в Гаазі.
  • Українська сторона 6 березня просила міжнародний суд ООН зобов’язати Росію припинити фінансування, постачання зброї, обладнання та проведення навчання незаконним збройним формуванням на Донбасі.
  • На другий день слухань свої аргументи виклала російська сторона. В останній день слухань Росія заявила, що в української сторони немає доказів постачання зброї Росією бойовикам.
  • У Кремлі пообіцяли визнати рішення суду в Гаазі.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати