live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Папа Римський порадив Меркель продовжити тиск на Трампа

Канцлер Німеччини Ангела Меркель повинна продовжувати боротьбу для міжнародної кооперації, зокрема і щодо питання Паризької кліматичної угоди

Про це канцлеру заявив Папа Римський Франциск, що прийняв її у Ватикані, повідомляє видання Reuters.

Меркель пояснила, що під час зустрічі обговорювалося те, що необхідно продовжувати боротися за кліматичну угоду, а також "знести стіни", що заважають співпраці у цьому питанні. Зокрема, виконання угоди опинилося під загрозою, коли президент Дональд Трамп вивів США з неї.

"Папа закликав мене продовжувати боротися за міжнародні угоди, в тому числі за Паризьку угоду. Порядок денний G20 передбачає, що ми є частиною світу, в якому ми працюємо разом в рамках багатостороннього співробітництва. Це світ, в якому ми хочемо зруйнувати стіни, а не будувати їх, і в якому ми всі прагнемо до процвітання, багатства, честі і гідності для людства", - наголосила Меркель. 

  • Зазначимо, що Трамп оголосив про вихід США з Паризької угоди щодо клімату. Таке його рішення викликало шквал критики з боку світових лідерів
  • Угоду про зміну клімату уклали 12 грудня 2015 року на Конференції ООН. 22 квітня 2016 року у Нью-Йорку документ підписали 175 країн, серед них і Україна. Угода передбачає зобов'язання з обмеження викидів парникових газів з метою стримання підвищення температури повітря на планеті до кінця ХХІ століття у межах двох градусів за Цельсієм порівняно з рівнем доіндустріальної епохи.
  • Паризька хартія передбачає, що зобов'язання зі скорочення шкідливих викидів в атмосферу беруть на себе всі держави, незалежно від ступеня їх економічного розвитку.

новини партнерів

17 січня, 2020 п'ятниця

17 січня, 2020 п'ятниця

16 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати