live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені навчилися робити їжу з електрики

Фінські дослідники розробили спосіб виробництва продуктів харчування з електрики, що може допомогти побороти голод у світі

Про це повідомляє Futurism.

Фінські вчені створили поживний білок, використовуючи систему, засновану на поновлюваних джерелах енергії. Для процесу виробництва таких продуктів харчування потрібно тільки електрика, вода, вуглекислий газ і мікроби. Отриманий в результаті продукт складається на 50% з білка і на 25% з вуглеводів.

Наступний етап - це оптимізація виробництва за часом. Зараз, щоб створити один грам білка, потрібно близько двох тижнів.

Вчені вважають, що потрібно близько 10 рокі, щоб довести цю технологію до промислових масштабів. 

Синтетична їжа була створена в рамках проекту Food From Electricity, який є результатом співпраці між Технологічним університетом Лаппеенранта і Технічним дослідницьким центром в Фінляндії.

Створення штучних продуктів харчування може в перспективі бути використано для боротьби з голодом в районах, які не підходять для ведення сільського господарства. Також це допоможе скоротити викиди в атмосферу за рахунок скорочення попиту на худобу та сільськогосподарські культури - в даний час на м'ясну промисловість припадає від 14-18% загальносвітових викидів парникових газів.

новини партнерів

25 листопада, 2017 субота

24 листопада, 2017 п'ятниця

25 листопада, 2017 субота

24 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати