live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У структуру Меморіального центру Бабиного Яру увійдуть освітні програми, дослідницький центр і музей, - Фукс

Будівництво в Бабиному Яру меморіального комплексу в пам'ять жертв масових розстрілів в роки Другої світової війни почнеться після того, як в проекті будуть враховані інтереси всіх зацікавлених сторін
Про це в інтерв'ю виданню ГОРДОН заявив бізнесмен, член оргкомітету з будівництва меморіалу Павло Фукс.

 «На даний момент ми готуємо проект одного з найбільш пам'ятних меморіальних комплексів в світі. Зазначу, є нюанси з територією заповідника "Бабин Яр". Деякі організації виступили проти того, щоб забудовувалися місця поховання. Тому зараз ми розглядаємо різні варіанти, ведемо переговори, дослідження і почнемо діяти, коли інтереси всіх сторін будуть враховані саме для того, щоб уникнути конфліктів. Ми в змозі домовлятися один з одним, особливо з огляду на важливість цього проекту», - підкреслив бізнесмен.

Павло Фукс вважає, що політизація цього проекту зробить його реалізацію неможливою. "Ми готові співпрацювати з усіма, хто має намір сприяти реалізації проекту. Я зовсім не хочу політизувати цю тему, ми об'єднуємося не навколо політичних поглядів, а навколо пам'яті про трагедію, яка багатонаціональна і мультикультурна, адже на цьому місці загинули десятки тисяч людей різних національностей і віросповідань ", - повідомив він.

Він додав, що якщо зосередитися на політиці, то меморіал навряд чи коли-небудь побудують. "Ми ж поставили собі за мету реалізувати проект до 2021 року і у нас немає часу на ідеологічні спекуляції. Цей проект, навпаки, несе в собі ідею об'єднання розсудливих людей. Ми повинні нагадувати один одному, що якщо вдаватися до крайнощів, ділити людей за расовою і національною ознакою – трагедії не уникнути. Походження людини або її громадянство не мають значення, важливі тільки його вчинки ", - зазначив Фукс.

Він повідомив, що «всі колишні спроби створити меморіальний комплекс обмежувалися тільки заявами і закладкою першого каменя». «Ми ж створили юридичну особу - фонд розвитку проекту. Більш того, створювався він за допомогою консультантів всесвітньо відомої компанії Ernst & Young, яка перемогла в тендері. Взагалі ідеологія цього проекту така, що ми відкриті для всіх міжнародних партнерів. Це перший центр пам'яті Голокосту на території колишнього Радянського Союзу. У його структуру увійдуть освітні програми, дослідний центр і музей. Я вірю, що у нас вийде », - резюмував Павло Фукс.

Віталій Кличко і Павло Фукс входять до оргкомітету з будівництва меморіалу. Фото: прес-служба Павла Фукса

Нагадаємо, Фонд «Меморіальний центр Голокосту" Бабин Яр "» планує відкрити меморіальний комплекс в пам'ять про жертв масових розстрілів в роки Другої світової війни в Києві до 2021 року.

новини партнерів

20 січня, 2019 неділя

19 січня, 2019 субота

20 січня, 2019 неділя

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати