//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У структуру Меморіального центру Бабиного Яру увійдуть освітні програми, дослідницький центр і музей, - Фукс

Будівництво в Бабиному Яру меморіального комплексу в пам'ять жертв масових розстрілів в роки Другої світової війни почнеться після того, як в проекті будуть враховані інтереси всіх зацікавлених сторін
Про це в інтерв'ю виданню ГОРДОН заявив бізнесмен, член оргкомітету з будівництва меморіалу Павло Фукс.

 «На даний момент ми готуємо проект одного з найбільш пам'ятних меморіальних комплексів в світі. Зазначу, є нюанси з територією заповідника "Бабин Яр". Деякі організації виступили проти того, щоб забудовувалися місця поховання. Тому зараз ми розглядаємо різні варіанти, ведемо переговори, дослідження і почнемо діяти, коли інтереси всіх сторін будуть враховані саме для того, щоб уникнути конфліктів. Ми в змозі домовлятися один з одним, особливо з огляду на важливість цього проекту», - підкреслив бізнесмен.

Павло Фукс вважає, що політизація цього проекту зробить його реалізацію неможливою. "Ми готові співпрацювати з усіма, хто має намір сприяти реалізації проекту. Я зовсім не хочу політизувати цю тему, ми об'єднуємося не навколо політичних поглядів, а навколо пам'яті про трагедію, яка багатонаціональна і мультикультурна, адже на цьому місці загинули десятки тисяч людей різних національностей і віросповідань ", - повідомив він.

Він додав, що якщо зосередитися на політиці, то меморіал навряд чи коли-небудь побудують. "Ми ж поставили собі за мету реалізувати проект до 2021 року і у нас немає часу на ідеологічні спекуляції. Цей проект, навпаки, несе в собі ідею об'єднання розсудливих людей. Ми повинні нагадувати один одному, що якщо вдаватися до крайнощів, ділити людей за расовою і національною ознакою – трагедії не уникнути. Походження людини або її громадянство не мають значення, важливі тільки його вчинки ", - зазначив Фукс.

Він повідомив, що «всі колишні спроби створити меморіальний комплекс обмежувалися тільки заявами і закладкою першого каменя». «Ми ж створили юридичну особу - фонд розвитку проекту. Більш того, створювався він за допомогою консультантів всесвітньо відомої компанії Ernst & Young, яка перемогла в тендері. Взагалі ідеологія цього проекту така, що ми відкриті для всіх міжнародних партнерів. Це перший центр пам'яті Голокосту на території колишнього Радянського Союзу. У його структуру увійдуть освітні програми, дослідний центр і музей. Я вірю, що у нас вийде », - резюмував Павло Фукс.

Віталій Кличко і Павло Фукс входять до оргкомітету з будівництва меморіалу. Фото: прес-служба Павла Фукса

Нагадаємо, Фонд «Меморіальний центр Голокосту" Бабин Яр "» планує відкрити меморіальний комплекс в пам'ять про жертв масових розстрілів в роки Другої світової війни в Києві до 2021 року.

новини партнерів

‡агрузка...

26 травня, 2019 неділя

26 травня, 2019 неділя

25 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати