live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Facebook працює над камерою для відеозв’язку, яка скануватиме людей

Facebook розробляє пристрій, призначений для “домашніх” переговорів по відеозв'язку. Його можуть представити навесні 2018 року

Про це повідомляє Bloomberg

Це перший подібний продукт Facebook з його експериментальної лабораторії Building 8.
Розробники кажуть, що завдяки великому екрану та камері, здатній реагувати на рух створюватиметься відчуття, що співбесідники знаходяться в одному приміщенні, що власне і є місією даного продукту – зробити людей ближчими одне до одного.

Facebook тестує функцію, яка дозволить камері автоматично сканувати людей, які внесені в базу, предмети та ін, і за потреби блокувати їх . Наприклад, камера може збільшити картину, яку дитина принесла додому з школи, щоб показати батькові у відрядженні. Також розробляється камера на 360 градусів для пристрою, але фахівці прогнозують, що навряд чи вони будуть готові до початку першого запуску.

Перша демонстрація продукту очікується на профільній конференції F8, навесні 2018 року. Прототипи вже створені і використовуються в тестовому режимі.

Facebook також працює над ще однією новинкою - "розумним" голосовим динаміком для управління домашньою технікою, який конкуруватиме з Amazon Echo та Google Home. Компанія намагається залучити до реалізації цього проекту досвідчених співробітників Apple.

новини партнерів

25 листопада, 2017 субота

24 листопада, 2017 п'ятниця

24 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати