live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Принц Данії відмовився від спільної могили зі своєю дружиною, бо та не зробила його королем


фото: Ekstra Bladet
Чоловік королеви Данії Маргрете II принц Генрік виступив із шокуючою заявою: він не хоче згідно з багатовіковим звичаєм бути похованим разом з нею в королівській усипальниці, розташованій у соборі міста Роскілле

Про це повідомляється на офіційному сайті принца.

"Рішення принца означає, що він відмовляється лежати поруч з Її Величністю в саркофазі, якій створив професор і скульптор Бйорн Ньоргаард", - зазначається в заяві Генрика.

У цій же заяві спростовуються повідомлення деяких ЗМІ про те, що принц буцімто висловив бажання бути похованим в себе на батьківщині у Франції.

"Це не вірно. Принц й надалі погоджується з тим, аби його поховали у Данії, але, з огляду на останні обставини, не в тому місці, про яке оголошувалося раніше", - йдеться у заяві.

  • Спадкова принцеса Данії Маргрете побралася з принцом Генриком 1967 року. Він походить з Франції й до того як прийняти данське ім'я та титул був французьким дипломатом графом Анрі де Лаборду де Монпезом. Після одруження йому було передано від Маргрете звання генерала й адмірала (командувача армії та флоту Королівства), а також присвоєно, відповідно до її особистого рішення, титул принца-консорта.
  • При цьому Генрик завжди просив зробити його "королем", проти чого категорично виступала й виступає Маргрете. Це багаторічна суперечка завершилася тим, що він відмовився іменуватися принцом-консортом й повернувся назад до Франції, проте формально вони досі лишаються чоловіком і дружиною.

 

новини партнерів

20 листопада, 2017 понеділок

20 листопада, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати