live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кінематографічна література - спеціальний захід на KMW 2017

Організатори міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK доповнюють лінійку заходів спеціальною доповіддю "кінематографічна література", де представлять добірку сучасної української літератури з потенціалом для екранізації

Про це йдеться на офіційній сторінці заходу.

Кіно за мотивами літературних творів - міжнародний тренд. Дана доповідь являє собою огляд сучасної української літератури, відповідної для екранізації в різних формах - повнометражних фільмів, анімаційних картин і драматичних серіалів.

У нашій країні національний кінематограф і література перебувають у схожих ситуаціях - ці два види мистецтва тривалий час відчували брак уваги і підтримки з боку глядачів і читачів.

Сьогодні на хвилі піднесення національної свідомості і значного зростання інтересу міжнародного співтовариства до нашої країни, українське кіно і література, безсумнівно, виграють, об'єднавши зусилля, спрямовані на створення нових історій, поширення нових ідей, відкриття нових імен для України і світу.

У доповіді "кінематографічна література" літературознавець і літературний критик Тетяна Трофименко представить вибірку творів сучасної української літератури, які, на думку фахівців, мають потенціал для екранізації.

Різноманітність творів за жанром і сюжетом може задовольнити різні запити продюсерів, надаючи вибір серед пригодницьких і детективних романів, трилерів і фантастики, дитячих та підліткових історій.

Вперше секція, присвячена літературі в кіно була включена в програму міжнародної конференції "Кінобізнес" в рамках KYIV MEDIA WEEK в 2016 році, викликавши великий інтерес серед аудиторії. В цьому році для цієї важливої ​​теми відведено окремий захід, який можуть відвідати всі бажаючі.

До переліку перспективних творів в минулорічній доповіді були включені, зокрема казка Катерини Бабкіної "Шапочка и кит", невиданий роман Владислава Івченка "Бійці небаченого фронту", роман-розслідування Лариси Денисенко "Відлуння: від Загиблого діда до померлого", трилер Макса Кідрука "жорстоке небо", пригодницький роман Юрія Винничука "Аптекар", біографічний романом Тані Малярчук "Забуттю" , фантастична антиутопія Тараса Антиповича "Хронос" і ін.

Участь у конференції безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Подія відбудеться 9 вересня, 10:00 -11: 30, за адресою: Hyatt Regency Kyiv, вул. Алли Тарасової, 5, конференц-зал LONDON.

Партнери проекту:
EUTELSAT - Офіційний партнер KMW
SAMSUNG - Інноваційний партнер
K7 Media - Інтелектуальний партнер
MIPCOM - Міжнародний партнер KMW
C21 Media - Міжнародний медіа партнер
Cannes Corporate Media & TV Awards - Міжнародний партнер
NATPE - Міжнародний партнер
Filmteractive - Міжнародний партнер
Finlandia - Партнер вечірки KMW
Медіаняня - Інформаційний партнер
Так Треба Продакшн - Технічний партнер
Телеканал Еспресо.TV - Інформаційний ТВ партнер
Телекритика - Інформаційний медіа партнер
Фокус - Діловий медіа партнер
In Jazz - Музичний партнер вечірки KMW
UA | TV - Міжнародний ТВ партнер
PATRIOT RENTAL - Технічний партнер
VGL - Інформаційний партнер

 

 

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати